Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zakaj bom volil Boruta Pahorja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.312
[Glavni forum] Tema: Zakaj bom volil Boruta Pahorja
[#1726738] 14.06.12 15:54 · odgovor na: anon-105119 (#1726710)
Odgovori   +    30
Meni je že naslov smešen: "Zakaj bom volil Boruta Pahorja?"

Sicer Urošu ne jemljem pravice da svoje prepričanje izrazi. A je malo nerodno, če to izrazi v deklarirano a-političnem časniku.

Kot drugo. Ko smo šli na volitve leta 2008 smo glasovali večinsko PROTI janši. In ne ZA Pahorja.

Leta 2011 smo šli na volitve in zopet večinsko glasovali PROTI Janši. in ne za Jankovića

Leta 2012 naj gremo na volitve in glasujemo za kogarkoli, da le ne bodo strici pr kolinah? Nekako je jasno kam tole peljem...

Borut Pahor je morda politično poskusil preživet tako da je krivdo za svoje nesposobnosti, iluzije, ter ekonomsko-finančno katastrofo, poskusil prevalit na strice iz ozadja. Obenem pa se meni porajata dve vprašanji:

1. Jaz osebno Janše ne maram. še več. Mrzim ga. A je a razliko od Pahorja toliko dec, da svojih napak ne obeša na nikogar. Zmage in poraze (teh drugeih je več) prenaša stoje. Barbika pa nima jajc za kaj takega! Ne jaz sem vse kul naredil, zjebal so me moji strici iz ozadja. Če je temu res tako, bi bil načelen pa leta 2009 odstopil in zdravo. da pa po treh letih jokca o stricih iz ozadja, je pa milo rečeno licemerje brez primere. Kot da teh stricev ni bilo nikoli prej. Kot da so se iz lufta pojavili pred pol leta. Take jokave pi**ice kot je Pahor ne moremo imet za predsednika.

2. Pahor je izjemno hitro pozabil, da dvajset let svoje kariere dolguje tem stricem. 15 let se je sončil... 15 let je samo dobro izgledal in nič drugega. kako se je izkazal kot šef izvršne oblasti v državi pa je vsem jasno. Pazi Borat da se ne boš opekel. saj veš.. strici iz ozadja. In s tem, da so te samo z vrha stranke odstrelili, si jo poceni odnesel. V italiji so premjeja obmetavali z jekleno maketo turna milanske katedrale. In floskule o paktu z angeli?... I could use some of what you've been smoking lately...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1726738

Strani: 1

anon-105119 sporočil: 3.426
[Glavni forum] Tema: Zakaj bom volil Boruta Pahorja
[#1726830] 14.06.12 16:52 · odgovor na: Endimion (#1726738)
Odgovori   +    1
se popolnoma strinjam pohvala za tvoj dodatek ;)
anon-57629 sporočil: 193
[Glavni forum] Tema: Zakaj bom volil Boruta Pahorja
[#1727021] 14.06.12 20:01 · odgovor na: Endimion (#1726738)
Odgovori   +    3
[Endimion]

Borut Pahor je morda politično poskusil preživet tako da je krivdo za svoje nesposobnosti, iluzije, ter ekonomsko-finančno katastrofo, poskusil prevalit na strice iz ozadja. Obenem pa se meni porajata dve vprašanji:

1. Jaz osebno Janše ne maram. še več. Mrzim ga. A je a razliko od Pahorja toliko dec, da svojih napak ne obeša na nikogar. Zmage in poraze (teh drugeih je več) prenaša stoje. Barbika pa nima jajc za kaj takega! Ne jaz sem vse kul naredil, zjebal so me moji strici iz ozadja.
Ne bi se ravno strinjal glede Janše. Enkrat so krivi komunisti, drugič trenirkarji, tretjič novinarji...

Strani: 1