Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-267968 sporočil: 138
Pravilna odločitev, ko sem pred leti odjavil Finance in prijavil The Economista! Za takše članke, Požarjevega nivoja, je škoda vsakega centa!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1702932

Strani: 1

anon-51551 sporočil: 1.517
Zadnja sprememba: anon-51551 25.05.2012 07:40
[Couliak]
Pravilna odločitev, ko sem pred leti odjavil Finance in prijavil The Economista! Za takše članke, Požarjevega nivoja, je škoda vsakega centa!
Pravilna odločitev ! Za takšne pisce je v Financah škoda prostora ! Torej se je po tvoje Požar danes zlagal (bom povedala na kratko, ti si pa preberi, seveda če ni pod tvojo rdečo častjo): nihče iz EU opankarja še "povoha" ne. Tudi Van Rompuy se mu bo sredi "najlepšega mesta na svetu" danes izognil!
anon-49383 sporočil: 3.465
[Couliak]
Pravilna odločitev, ko sem pred leti odjavil Finance in prijavil The Economista! Za takše članke, Požarjevega nivoja, je škoda vsakega centa
Očitno ti je všeč, vzel si se čas, pokomentiral na forumu, čeprav ne bereš.
anon-97761 sporočil: 5.181
[Couliak]
Pravilna odločitev, ko sem pred leti odjavil Finance in prijavil The Economista! Za takše članke, Požarjevega nivoja, je škoda vsakega centa!
pravilno. še adblock vključek si instaliraj v brskalnik, za vsako odpiranje tega foruma in nalaganje reklam ta tabloid zasluži na tvoj račun.
anon-43949 sporočil: 4.362
[Couliak]
Pravilna odločitev, ko sem pred leti odjavil Finance in prijavil The Economista! Za takše članke, Požarjevega nivoja, je škoda vsakega centa!

Če bo kakšnega Economista tudi prebral, boš hitro videl, da v njem ni kakšne posebne modrosti.
Zato ga zdaj le redko pogledam.
Se ne splača, čeprav ga nekateri radi citirajo - že zato, ker se jim naslov zdi imeniten. A med platnicami ni kdovekaj čtiva.

Strani: 1