Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-17599 sporočil: 121
Po 8. letih delovne dobe v NKBM kot uni. dipl. ing računalništva in informatike sem imel cca. 1000 EUR neto plače. Ko so mi lokalni malarji povedali, da imajo enako kot jaz sem se zamislil in pustil službo.
Lep dan vsem v naši Sloveniji.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1702710

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[bojan123]
Po 8. letih delovne dobe v NKBM kot uni. dipl. ing računalništva in informatike sem imel cca. 1000 EUR neto plače. Ko so mi lokalni malarji povedali, da imajo enako kot jaz sem se zamislil in pustil službo.
Lep dan vsem v naši Sloveniji.
Če ni skrivnost..in kaj delaš sedaj ?
Arkab sporočil: 156
Mogoče pa to tudi kaže na to, da se nisi znal dokazat pred delodajalcem oziroma nisi zadostil vsem njegovim zahtevam, ki bi pripeljale do višje plače..
anon-120717 sporočil: 1.317
[bojan123]
Po 8. letih delovne dobe v NKBM kot uni. dipl. ing računalništva in informatike sem imel cca. 1000 EUR neto plače. Ko so mi lokalni malarji povedali, da imajo enako kot jaz sem se zamislil in pustil službo.
Lep dan vsem v naši Sloveniji.
tako to je v sloveniji - zato je pa slovenija tako zelo tehnolosko razvita; IT osebje se v vecini podjetjih smatra kot neko nujno zlo, kot cistilke. sej place se pa tud nekak enake. ni dost razlike.
anon-121496 sporočil: 33
poznam nekoga, ki te lahko postavi na laž, zato ne laži...
anon-217896 sporočil: 3.961
Ne skrbi, siba za te riti raste v dobri zemlji, cutili jo bodo zelo kmalu. Prisel bo referendum, varcevalni zakon bo propadel, kje se bo dobil denar za te petokolonaske sindikaliste ve samo se coprnica na 3883.
anon-78724 sporočil: 89
inz RAČUNALNIŠTVA pa si dobil samo 1000€ po OSMIH letih?

Oprosti ampak ti si zaslužiš, da te nategujejo v življenju.
anon-171153 sporočil: 4.257
[bojan123]
Po 8. letih delovne dobe v NKBM kot uni. dipl. ing računalništva in informatike sem imel cca. 1000 EUR neto plače. Ko so mi lokalni malarji povedali, da imajo enako kot jaz sem se zamislil in pustil službo.
Lep dan vsem v naši Sloveniji.
Če je kdo slabo plačan v Sloveniji, so to prav gotovo vsi inženirji, posebej univerzitetni, vseh profilov.
Zgodbice delodajalcev o deficitarnosti, so zgolj manever za zniževanje ugleda in stausa in jasno plač inženirjev v Sloveniji.

Strani: 1