Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: članek NKBM: koliko delnic sem kupil in kako jih zdaj prodam

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-50958 sporočil: 1.963
Pa a bi lahko eden rekel, da je predplačilo nepotrebno! Jaz samo zaradi tega nisem kupil, ker sem vedel, da bo 40k za 3tedne pri nkbm! malo morgen! če pa ne bi bilo predplačila, bi pa vpisal 1000lotov!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 170180

Strani: 1

crt sporočil: 27.222

falot je napisal(a):
Pa a bi lahko eden rekel, da je predplačilo nepotrebno! Jaz samo zaradi tega nisem kupil, ker sem vedel, da bo 40k za 3tedne pri nkbm! malo morgen! če pa ne bi bilo predplačila, bi pa vpisal 1000lotov!

se pravi zaradi grozece hude oportunitetne izgube obresti od 40 K eur za 3 tedne si se raje odrekel delnicam, al kako? mozno, da nisi tako mislil, ampak tako ni napisal.

(teh obresti bi, ce sem radodaren in kljub 3 tednom racunam z 4% letno, prislo nekje za 90 eur)
Vinci sporočil: 5.933

falot je napisal(a):
Pa a bi lahko eden rekel, da je predplačilo nepotrebno! Jaz samo zaradi tega nisem kupil, ker sem vedel, da bo 40k za 3tedne pri nkbm! malo morgen! če pa ne bi bilo predplačila, bi pa vpisal 1000lotov!
Glede na našo balkansko kulturo, plačilno nedisciplino, nestabilnost in v kurcu sodni sistem, je predplačilo absolutno potrebno.
anon-24427 sporočil: 1.122
zakaj preplačilo, ve samo režiser te komedije. Sam sem se to vprašal enih trikrat in zdaj prav verjamem, da bo to služilo povsem drugim (zahrbtnim) ciljem.

Strani: 1