26 min
Blaž Brodnjak: NLB bo čez pet let delala milijardo evrov čistega dobička na leto 4
53 min
Varnostna tveganja pri uporabi digitalnih identitet
1 ura
Izzivi in prelomnice
3 ure
Vino tedna: Lapor belo 2020, Krapež
3 ure
Povezovanje slovenskih podjetij s poslovnimi priložnostmi v Nemčiji (Oglas)
6 ur
Obiskali smo skladišče visokoradioaktivnih odpadkov: zabojniki prenesejo padec letala
6 ur
FTX Has Billions More Than Needed to Pay Bankruptcy Victims 1
8 ur
Kaj ovira slovenska proizvodna podjetja pri uvedbi umetne inteligence
8 ur
Pred SMK: "Tiktokfikacija sveta naj bo lekcija vsakemu, ki bo zdaj postavljal digitalno strategijo"
8 ur
Kako razbohoteni državni gozdar žaga lesno industrijo 5
8 ur
(intervju) Tomaž Gornik, Better: Uspehe nizamo od Grčije do Walesa
8 ur
Kako se sladoledni prvak ščiti pred kibernetskimi napadi? (PRO)
14 ur
Siemens Energy čisti izgubarsko vetrno podružnico Gamesa in izboljšuje napovedi dobička
15 ur
Najbolj brani članki danes
18 ur
NLB z rekordnim rednim četrtletnim dobičkom, je pa na ravni zadnjega lanskega četrtletja 7
19 ur
Nove omejitve za Airbnb na Dunaju: kakšne so v primerjavi z načrtovanimi prepovedmi pri nas 1
21 ur
V ZDA preklicali izvozna dovoljenja za dobavo čipov kitajskemu Huaweiju 2
22 ur
BMW M4 CS prihaja z motorjem, ki izvira iz serije DTM 2
22 ur
Sistemska in interesna ksenofobija do tujih lastnikov ubija vrednost Slovenije 12
23 ur
Protiinflacijski boj: Korejci so dali fokus na skrčflacijo, Nemci na kebabflacijo 4

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.931
Zadnja sprememba: najobj 29.03.2012 16:00
[vinopivec]
> [najobj]
>
>
> P.S.: v osnovi je noro, da norec ocenjuje norca ... ja, pa s tem norcem seveda ne mislim na malo preveč občutljivega vinskega bratca, ampak na ...
Dragi Čuj, hvala za preventivno pojasnilo, da se mi tlak ni povsem po nepotrebnem dvignil...

Jebi ga, od gimnazije dalje sem bil nekje med sangvinikom in kolerikom, zdaj, ko so stara leta tako rekoč pred vrati, me zapušča še zadnja toleranca do provokatorjev, debilov in barab. Zaenkrat lahko to averzijo do pretežne mere še fizično podprem, auf biks pa čreva na plot, kot rečete (še vedno?) tam gor pri vas, a še nekaj let, pa bom lahko ob vedno nižji toleranci do enakih tipov samo še bentil in robantil. Sede in bolj potihoma. Takle mamo.

Sem zapisal zato, da ti pomaga razumeti mojo sveto vojno proti hobotnici amy2011 - bobanduras - posavski - yuslocan - petrovc01 - sadovnjak & Co., Co. je očitno 10+, ki ob deklarirani nevtralnosti oziroma bolje neaktivnosti Gustla vedno bolj obvladuje ta nekoč izvrstni forum različnih mnenj. Ideja o umiku minusov, ki jo je dal forumaš z veliko črkami, je gotovo ena možnih kvalitetnih rešitev v vmesni fazi do nič-več-anonimnega foruma. 30 plusov za hobotničino razmišljanje na enem njenih nickov bo itak splošna zabava tistim, ki jih ne bodo imeli na shit listi. Še vedno pa ostane hobotnici medsebojno proglašanje lovk za prijatelja in s tem fak vsaj nekaterih nad 40 - verjetno, pač ne poznam algoritma. Logično to spremlja tudi uvrščanje sovražnikov-posameznikov na shit listo vsake lovke. Klinc, če se bo še naprej pridno priglašal z novimi nicki, bo edini vidni forumaš izbrana lovka...

Anonimnost - kar se mene tiče, me ne-anonimnost ne skrbi, dokler smo pod budnim očesom EU. Prav zato bom do konca odločno napadal Murgle-Vinterca navezo, ki nas hoče voditi v neko zelo, zelo drugo smer, iz katere smo komaj ušli. Tam pa lahko ime in priimek res postaneta usodna.

... ja, saj glih zato pa sem jaz napisal tisti post Gustlnu, ker sem ziher, da bi za petošolca čisto preprosta copy/paste programska rešitev že obstoječe(!) programske rešitve, zelo hitro odpravila razloge za tvojo in še za marsikatero sveto vojno ... jebiga, tudi norec verjetno nima rad, da vsi vejo, da je norec ...