Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.931
Zadnja sprememba: najobj 29.03.2012 14:40
[vuksan]
> [najobj]
> > [Gustl]
> > > [vinopivec]
> > >
>
>
> ... čuj, ti bom jaz povedal, kako odrežeš bebca pri viru ... evo, bebca odrežeš pri viru tako, da pri ocenjevanju postov narediš copy/paste programske rešitve, ki jo že imaš narejeno pri ocenjevanju člankov ... no, in ko bo odpravljena ta "druga" anonimnost, sploh ne bo treba odpravljati "prve" anonimnosti, ki pa bo definitivno odrezala vse bebce ... khmm, bo pa ta odprava "prve" anonimnosti razen nekaj eksibicionistov in wannabe politikov tretje lige, ki jim je komentiranje vsega živega itak njihov posel, z vašega foruma odrezala tudi vse ali pa vsaj veliko večino drugih sedaj še prisotnih ljudi, ki jim ni glih preveč do tega, da bi ljudje s prstom kazali za njimi na cesti, pa da o tem, da bi jih zaradi svojih mnenj lahko dobili kje na gobec od tistih bebcov, ki jih sedaj v svojem nemočnem besu zgolj anonimno minusarijo, niti ne govorim ... ja, grejt sakses, bi rekel oni pizdek ...
V osnovi noro, da se nekdo sekira, če mu nekdo daje minuse,kaj je to preobčutljivost (jaz minusov sicer ne dajem, ne da se mi, dobesedno).

Anonimnost ima svoje prednosti. Osebi, ki misli tako kot vsi drugi, ali osebi, ki je morda član družbene elite, kot oni Simič, ki se včasih oglaša...je lahko tuliti, da tisti, ki "ima jajca" se bo pač razkril.

Ampak v resnici je to v družbenih razmerah kakršne imamo, samo pot v to, da bo na tem forumu desničarsko enoumje, kakršno že je na pol. Oseba na nizkem delovnem mestu, kjer je šef Janšist, podjetnik, ki želi kandidirati na javnih razpisih, kdo se bo upal v taki državi in politični klimi kaj kritizirati Janšo?

... eh, jaz sem se itak javil samo zaradi tega forum.finance.si/?m=...018&single posta, ker zgleda, da se bo moja "kariera" na tem forumu počasi iztekla ...


P.S.: v osnovi je noro, da norec ocenjuje norca ... ja, pa s tem norcem seveda ne mislim na malo preveč občutljivega vinskega bratca, ampak na ...