Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.931
Zadnja sprememba: najobj 29.03.2012 08:48
[Gustl]
> [vinopivec]
> > [Gustl]
> > > [vinopivec]
> > > Sorry, Gustl, tole presega vse meje. Ali res ne zmoreš odstraniti te nagravžne pijavke s foruma večinoma zelo normalnih, izobraženih in razgledanih posameznikov? Ali naj se raje odstranimo sami (kakor kdo, seveda) in te slej ko prej pustimo samega z njo? Dela bo resda manj. Če gre za posameznika - psihopata, ga lahko odstraniš, če gre za kaj drugega (v kar sem skoraj prepričan), pa dodatno ustrezno še opozoriš forumaše in predvsem tudi koga zunanjega na zlorabljanje mnenjskega foruma s strani določene politično motivirane skupine.
> >
> > No, a mi daš nasvet, kako se ob trenutnem sistemu v forumu odstrani psihopata?
> >
> > Jaz ga imam zate: uporabi ignor funkcijo. Psihopat namreč potrebuje občinstvo in ti si najboljša motivacija.
>
>
> Ignore je lepa zadeva in bebca ni več potrebno gledati, dokler ne pride z novim nickom. Pa nov krog za vsakega od tistih 70-100, ki bebca ne prebavljamo. Če ga ti že na viru odrežeš,
Kako bebca odrežeš pri viru?

Glede +/- se pa ne preveč sekirat. Ocene bebcev se drugače štejejo.

... čuj, ti bom jaz povedal, kako odrežeš bebca pri viru ... evo, bebca odrežeš pri viru tako, da pri ocenjevanju postov narediš copy/paste programske rešitve, ki jo že imaš narejeno pri ocenjevanju člankov ... no, in ko bo odpravljena ta "druga" anonimnost, sploh ne bo treba odpravljati "prve" anonimnosti, ki pa bo definitivno odrezala vse bebce ... khmm, bo pa ta odprava "prve" anonimnosti razen nekaj eksibicionistov in wannabe politikov tretje lige, ki jim je komentiranje vsega živega itak njihov posel, z vašega foruma odrezala tudi vse ali pa vsaj veliko večino drugih sedaj še prisotnih ljudi, ki jim ni glih preveč do tega, da bi ljudje s prstom kazali za njimi na cesti, pa da o tem, da bi jih zaradi svojih mnenj lahko dobili kje na gobec od tistih bebcov, ki jih sedaj v svojem nemočnem besu zgolj anonimno minusarijo, niti ne govorim ... ja, grejt sakses, bi rekel oni pizdek ...


P.S.: copy/paste programske rešitve, ki jo že imate narejeno pri ocenjevanju člankov, zna narediti vsak petošolec, ki ga zanima delo z računalniki ...