Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[vinopivec]
> [vinopivec]
> Je to pisal kriminalist Drago Kos, ki je bil eden glavnih akterjev v 2. eliminaciji Janše (odstranitev obrambnega ministra)?
>
> Morda nekajletni šef protikorupcijske komisije Drago Kos, eden glavnih akterjev v 3. eliminaciji Janše (Patria), ki v svojem posvečenem mandatu kaj prida korupcije ni opazil, ker ni bila one ta grde barve?
>
> Ali pa nogometni sodnik Drago Kos, ki sodi bojda med boljše delilce pravice na travi in bi mu zelo težko oporekal avtoriteto na nogometnem področju?
>
> Le ne razumem, kaj ima Pezdir z nogometno korupcijo, domnevam, da ni pisal o njej.



Pa spet redni zasluženi pozdrav dežurni agitprop minusarski entiteti amy2011 - bobanduras - posavski - yuslocan - petrovc01 - sadovnjak & Co. (najmanj še pet nickov), ki tako ljubeznivo, ponavadi v nekaj minutah, s poljubnim številom minusov sledi vsakemu mojemu postu, tako o biokemiji, kot o politiki in vremenu. Lepo je imeti norega oboževalca. Šaman z istim debilčkom/aktivistom na grbi se bo verjetno strinjal...

Mene tudi obdelujejo z minusi zadnje tedne. Kako pa veš, da je ena in ista oseba?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1634151

Strani: 1

anon-231230 sporočil: 4.037
[macon]
> [vinopivec]
>
>
>
> Pa spet redni zasluženi pozdrav dežurni agitprop minusarski entiteti amy2011 - bobanduras - posavski - yuslocan - petrovc01 - sadovnjak & Co. (najmanj še pet nickov), ki tako ljubeznivo, ponavadi v nekaj minutah, s poljubnim številom minusov sledi vsakemu mojemu postu, tako o biokemiji, kot o politiki in vremenu. Lepo je imeti norega oboževalca. Šaman z istim debilčkom/aktivistom na grbi se bo verjetno strinjal...


Mene tudi obdelujejo z minusi zadnje tedne. Kako pa veš, da je ena in ista oseba?

Skupen jim je maksimalen agresivni primitivizem in besedni zaklad. Pa saj takih je še kar nekaj na isti strani jarka za pljuvanje, a tele nicke kot rdeča nit povezuje še nekaj drugega. Če ti tule napišem, bo psihopatu/agitprop celici jasno, na kaj mora bolje paziti pri naslednjih. Zato - verjemi mi, hobotnica odreagira vedno po taktirki, kot plešoči medved. Včeraj sem ga/jih sporovociral na dva načina in povsem predvidljivo se je nato resneje lotil minusiranja zgoraj omenjenega posta glede PR kampanje neke mlade biokemičarke. Na temi, kjer se odzovejo dva, trije ožje zainteresirani, se pojavi ravno na moja posta velik negativen interes. Na pričujoči temi pa se je zdaj očitno ustrašil... Bo raje minusiral ob izteku te možnosti. Iz števila cevi, za katerega se bo takrat odločil.

Spremljaj še sam to zabavno izmenjavo mnenj med samimi naštetimi nicki, pa akcije vsi za enega, eden za vse - ko gre novo pridobljeni nick kot vsi prejšnji množično na ignore in nato hobotnica vsaj enega drži nad fak 40 s pomočjo ostalih (prijatelji, plusi...). Živa folklora. Inteligentno, a glede na število nickov bolno od konca. Vsekakor pa obvladljivo, če bi bila želja.

Zakaj nisem 100% prepričan, da gre za le enega psihota temveč morda za agitprop celico (veselih udbovcev, predanih FDVjevcev, gojencev Marije v Polju, nekdo je predlagal kar uredništvo Mladine), ki pisari pamflete in ciljano preganja nekaj kakorkoli že izbranih desnih intelektualcev? Sem ondan dobil na isti post z istega nicka (enega naštetih) najprej razumen in razmišljujoč odgovor; pa čez manj kot pet minut klasično pobesnelo gnojnico socialnega podna iz čisto drugega filma. Sta se za računalnikom zamenjala operaterja? Ali je, kar je resda verjetneje, psiho vmes a) dobil napad, oziroma b) pozabil zamenjati nick?

Pred časom sem pod drugim nickom zaradi istega problema z isto, takrat še bistveno manj razraščeno hobotnico, po konfliktu s Črtom po nekajletnem pisarjenju zapustil ta forum. In se nanj vrnil poldrugo leto kasneje z drugim, da bi imel mir. Pa očitno ne gre.

BTW, v nadaljevanju teme sem opazil zgražanje enega bolj kultiviranih zapriseženih antijanšistov, antidesničarjev, antikrščanov, antiameričanov itd. (torej klasika slovenskega družboslovnega cveta), ki mu nikakor ni jasno, kaj lahko koga v tej zadevi moti, saj hobotnica vendar skrbi za pričakovano in obvezno uravnoteženost mnenj v forumu... How bizarre, how bizarre.

Strani: 1