Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-231230 sporočil: 4.037
[Gustl]
> [vinopivec]
> Sorry, Gustl, tole presega vse meje. Ali res ne zmoreš odstraniti te nagravžne pijavke s foruma večinoma zelo normalnih, izobraženih in razgledanih posameznikov? Ali naj se raje odstranimo sami (kakor kdo, seveda) in te slej ko prej pustimo samega z njo? Dela bo resda manj. Če gre za posameznika - psihopata, ga lahko odstraniš, če gre za kaj drugega (v kar sem skoraj prepričan), pa dodatno ustrezno še opozoriš forumaše in predvsem tudi koga zunanjega na zlorabljanje mnenjskega foruma s strani določene politično motivirane skupine.

No, a mi daš nasvet, kako se ob trenutnem sistemu v forumu odstrani psihopata?

Jaz ga imam zate: uporabi ignor funkcijo. Psihopat namreč potrebuje občinstvo in ti si najboljša motivacija.

Ignore je lepa zadeva in bebca ni več potrebno gledati, dokler ne pride z novim nickom. Pa nov krog za vsakega od tistih 70-100, ki bebca ne prebavljamo. Če ga ti že na viru odrežeš, se bo resda verjetno (kot sam vedno praviš) pojavil z novimi nicki in gremo tudi tu v nov krog. Razlika je v tem, da v opciji b do uvedbe (?) novih pravil foruma ni gnjavljenja, kakršnega uprizarja konkretno šamanu in meni. Če je +/- vezan na nick, kot ocene pri člankih, potem verjetno ni težava ugotoviti vseh aktualnih nickov te entitete. Lahko mu/jim razpošlješ najprej vljudno opozorilo, lahko pa nicke izbrišeš - ali jim le onemogočiš dostop do dela na forumu, da njihovi spomeniki ostanejo. Če še ni vezan, pač to opcijo dodaš in sproti registriraš dogajanje ter prideš do istega rezultata. Kot zunanji te možnosti nimam.