Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-231230 sporočil: 4.037
[vinopivec]
Je to pisal kriminalist Drago Kos, ki je bil eden glavnih akterjev v 2. eliminaciji Janše (odstranitev obrambnega ministra)?

Morda nekajletni šef protikorupcijske komisije Drago Kos, eden glavnih akterjev v 3. eliminaciji Janše (Patria), ki v svojem posvečenem mandatu kaj prida korupcije ni opazil, ker ni bila one ta grde barve?

Ali pa nogometni sodnik Drago Kos, ki sodi bojda med boljše delilce pravice na travi in bi mu zelo težko oporekal avtoriteto na nogometnem področju?

Le ne razumem, kaj ima Pezdir z nogometno korupcijo, domnevam, da ni pisal o njej.


Pa spet redni zasluženi pozdrav dežurni agitprop minusarski entiteti amy2011 - bobanduras - posavski - yuslocan - petrovc01 - sadovnjak & Co. (najmanj še pet nickov), ki tako ljubeznivo, ponavadi v nekaj minutah, s poljubnim številom minusov sledi vsakemu mojemu postu, tako o biokemiji, kot o politiki in vremenu. Lepo je imeti norega oboževalca. Šaman z istim debilčkom/aktivistom na grbi se bo verjetno strinjal...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1632969

Strani: 1

anon-231230 sporočil: 4.037
[vinopivec]
> [vinopivec]
> Je to pisal kriminalist Drago Kos, ki je bil eden glavnih akterjev v 2. eliminaciji Janše (odstranitev obrambnega ministra)?
>
> Morda nekajletni šef protikorupcijske komisije Drago Kos, eden glavnih akterjev v 3. eliminaciji Janše (Patria), ki v svojem posvečenem mandatu kaj prida korupcije ni opazil, ker ni bila one ta grde barve?
>
> Ali pa nogometni sodnik Drago Kos, ki sodi bojda med boljše delilce pravice na travi in bi mu zelo težko oporekal avtoriteto na nogometnem področju?
>
> Le ne razumem, kaj ima Pezdir z nogometno korupcijo, domnevam, da ni pisal o njej.



Pa spet redni zasluženi pozdrav dežurni agitprop minusarski entiteti amy2011 - bobanduras - posavski - yuslocan - petrovc01 - sadovnjak & Co. (najmanj še pet nickov), ki tako ljubeznivo, ponavadi v nekaj minutah, s poljubnim številom minusov sledi vsakemu mojemu postu, tako o biokemiji, kot o politiki in vremenu. Lepo je imeti norega oboževalca. Šaman z istim debilčkom/aktivistom na grbi se bo verjetno strinjal...

Oprosti, hobotnica amy2011 - bobanduras - posavski - yuslocan - petrovc01 - sadovnjak & Co.za izrazito in neupravičeno podcenjevanje. Sem šel malo pogledat za nazaj, pa videl, da si/ste mi potem, ko je bila kaka tema že zdavnaj mrtva in skoraj zaprta za minusiranje, v enem dnevu obesili na grbo kar naenkrat 20-30 (???) minusov. Ocena, da operiraš preko 10 lovk/nickov je bila torej sila naivna. Konkretno pri tejle temi si/ste po prvih dveh dopoldanskih hkratnih strelih na povsem nepovezani zadevi popoldne v poldrugi uri (morda po predvidenem koncu Gustlovega šihta?) spustil/i rafal iz dodatnih neverjetno številnih cevi mitraljeza bolne ali dobro plačane entitete. Jaka muda. V vseh primerih zadošča pogled na število plusminusiranj pri približno sočasno objavljenih postih, da je hitro vse jasno. Dajmo, bebo, obdelaj ustrezno na pričujoči način ponoči še temo postdiplomke na biokemiji. Ali se pak ne boš upal?

Sorry, Gustl, tole presega vse meje. Ali res ne zmoreš odstraniti te nagravžne pijavke s foruma večinoma zelo normalnih, izobraženih in razgledanih posameznikov? Ali naj se raje odstranimo sami (kakor kdo, seveda) in te slej ko prej pustimo samega z njo? Dela bo resda manj. Če gre za posameznika - psihopata, ga lahko odstraniš, če gre za kaj drugega (v kar sem skoraj prepričan), pa dodatno ustrezno še opozoriš forumaše in predvsem tudi koga zunanjega na zlorabljanje mnenjskega foruma s strani določene politično motivirane skupine.
macon sporočil: 12.861
[vinopivec]
> [vinopivec]
> Je to pisal kriminalist Drago Kos, ki je bil eden glavnih akterjev v 2. eliminaciji Janše (odstranitev obrambnega ministra)?
>
> Morda nekajletni šef protikorupcijske komisije Drago Kos, eden glavnih akterjev v 3. eliminaciji Janše (Patria), ki v svojem posvečenem mandatu kaj prida korupcije ni opazil, ker ni bila one ta grde barve?
>
> Ali pa nogometni sodnik Drago Kos, ki sodi bojda med boljše delilce pravice na travi in bi mu zelo težko oporekal avtoriteto na nogometnem področju?
>
> Le ne razumem, kaj ima Pezdir z nogometno korupcijo, domnevam, da ni pisal o njej.



Pa spet redni zasluženi pozdrav dežurni agitprop minusarski entiteti amy2011 - bobanduras - posavski - yuslocan - petrovc01 - sadovnjak & Co. (najmanj še pet nickov), ki tako ljubeznivo, ponavadi v nekaj minutah, s poljubnim številom minusov sledi vsakemu mojemu postu, tako o biokemiji, kot o politiki in vremenu. Lepo je imeti norega oboževalca. Šaman z istim debilčkom/aktivistom na grbi se bo verjetno strinjal...

Mene tudi obdelujejo z minusi zadnje tedne. Kako pa veš, da je ena in ista oseba?

Strani: 1