Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zastavite vprašanje Pezdirju

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-274438 sporočil: 2.890
[Glavni forum] Tema: Zastavite vprašanje Pezdirju
[#1617888] 16.03.12 09:21
Odgovori   +    3
Zaposlitev žene pri Šušteršiču je zaključni avtogol brez popravnega izpita. Ali žena res ni mogla dobiti boljše službe v gospodarstvu? Kako gledate na to, da v isti sapi zagovarjate svobodni trg, krčenje javne uprave, nižanje davkov, nato pa - hop - v varne džavne jasli?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1617888

Strani: 1

anon-189798 sporočil: 283
[Glavni forum] Tema: Zastavite vprašanje Pezdirju
[#1617931] 16.03.12 09:38 · odgovor na: anon-274438 (#1617888)
Odgovori   +    2
Pa dobro, pa kaj pričakuješ, da bo Križaniča vzel za svojega najožjega sodelavca. Tam potrebuješ nekoga, ki mu lahko zaupaš.Nekoga, na katerega se lahko zaneseš, da ne bo sprejemal raznih kufrov. Saj je bila ženska od začetka zraven v tem timu. Ni kasneje, ko je bila vlada sestavljena Rado telefoniru Janezu, "čuj dej stisn mojo ženo v en kabinet...". A če bi na koruzi živela bi blo pa ok? :)
anon-266126 sporočil: 336
[Glavni forum] Tema: Zastavite vprašanje Pezdirju
[#1618167] 16.03.12 11:01 · odgovor na: anon-274438 (#1617888)
Odgovori   +    2
Kako gledate na to, da v isti sapi zagovarjate svobodni trg, krčenje javne uprave, nižanje davkov, nato pa - hop - v varne džavne jasli?
Jaz malarja ne bi vzel v bajto v kolikor mi ne bi bil všeč. Ne glede na papirnate reference pogledam ali se vede kot prašič ali je profesionalni lapež, predvsem pa preverim, če ima priporočilo od kakšnega prijatelja.
V kolikor res verjamete, da si predsednik vlade in ministri (zeleni, rdeči, črni, plavi, itd) ne bi smeli sami izbrati svojih sodelavcev, pol ste še bolj prfuknjeni kot sem mislil. Pa nima to nobene veze zdaj s Pezdirjem.
Na koncu bomo ugotovili, da so Pahorci zajebali Slovenijo zaradi tega, ker so se ekipe sestavile na javnih razpisih (to bi celo verjel).

Strani: 1