Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-262768 sporočil: 128
"Črepinko in Klemenčič pozivata k prijavi korupcije"

Podpisani Franc Trunk sem v zadnjem letu podal ca. 150/stopetdeset!!! ovadb zaradi OČIT(a)NE KORUPCIJE na/v RS MOP IRSOP, ki so vse opremljene s klavzulo, da sprejemam odgovornost morebitne krive ovadbe. Vse ovadbe gravitirajo v gnezdo korupcije, ki ga predstavlja škodoželjna trojica aleksandra velkovrh, srečko valič in iztok rus.
Vsi imenovani so zaposleni na gradbeni/okoljski inšpekciji RS MOP IRSOP, za katero velja, da sistemtično krši Zakon, saj je pri njih rezultat upravnega postopka odvisen le od imena/priimka stranke v postopku!

Včeraj sem pridobil uradni dokumentu, iz katerega je enoznačno razvidno, da si je iztok rus - uradna pooblaščena oseba to je gradbeni inšpektor najvišje kategorije - celo drznil za OSEM let nazaj poneveriti uradni dokument, vse v iskanju retroaktivnega pravnega temelja za NEZAKONITO!!! porušitev naše vseljene rekonstruirane hiše v mestnem središču v Ljubljani, s čimer je davkoplačevalcem povzročil v končni verziji za več kot 1 mio škode (objekt sam je bil ocenjen po GURS-u preko 500.000,00 €)!

Črepinko in Klemeničič javno vaju sprašujem/pozivam, da povesta kaj sta uspela narediti z navedenimi mojimi ca. 150-imi ovadbami, saj je videti, da vama vlada pre/velik razkorak med vajinimi besedami/pozivom in vajinimi dejanji!

Še enkrat, Črepinko in Klemenčič, na mizah imata ovadbo zoper Rusa, ki je lani, kot uradna oseba to je gradbeni inšpektor PONEVERIL osem let star uradni dokument!!!

To je res mogoče samo v moralno etično bankrotirani kučanovi udbolandiji!

Franc Trunk
040 450 450

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1613915

Strani: 1

anon-238577 sporočil: 14.015
Ali je policija že tam?
Ali so vsaj poklicali?

mislim, prijava je že 2 uri zunaj...

Strani: 1