Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-83961 sporočil: 209
Bravo Pezdir, bomo pomagali. Naslednja kritična točka ugrabljanja države je šolstvo. Sam sem žretev igre zaposlovanja za določen čas. Ravnatelji srednjih šol so slamnati in zaposlujeo po poznanstvih in morda celo proti plačilu. Stvar je tekla nekako takole, ravnatelj zaposli prijatelja in ga takoj zaposli za nedoločen čas. Za ostale je veljalo 2. letno preizkusno obdobje. Vmes smo recimo naredili vsa napredovanja, pisali učbenike, se šli vse napredne oblike poučevanja in na koncu ostali brez služb. Nazadnje sem tako ostal brez službe v Krškem. Vendar so se pri meni malo opekli, pravzaprav mi je vmes uspelo narediti povsem Slovensko učilo za poučevanje Elektrotehniških in Računalniških vsebin in ga začeti tržit tudi po svetu.
89.212.21.12/index.htm - tole je link
In sedaj tudi učim, sicer kot s.p. kar na treh šolah in že delam manjše projekte po industriji. Vendar je moj kratkoročni cilj priti nazaj v srednjo šolo, zakaj? Zato, ker drugače se bodo slamnati in neumni kadrovniki po srednjih šolah počutili zmagovalci, mladi in znanja željni učenci bodo prikrajšani za povsem Slovensko možnost razvoja, inoviranja in poceni dostopa do znanja:)