Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Skippy sporočil: 3.152
[ahafne]
Stane c'mon sej še ni potrebno iskat izgovore zakaj janši ne bo uspelo izpeljati reform....še največji pesimisti par dni po imenovanju vlade upamo, da tokrat bo pa res drugače.
Jaz tudi upam, da mu bo uspelo. Sicer pa Slovenija rabi Montija, ne pa politične face, ki jih gledamo že 20 let.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1581576

Strani: 1

ahafne sporočil: 2.363
[Skippy]
> [ahafne]
> Stane c'mon sej še ni potrebno iskat izgovore zakaj janši ne bo uspelo izpeljati reform....še največji pesimisti par dni po imenovanju vlade upamo, da tokrat bo pa res drugače.

Jaz tudi upam, da mu bo uspelo. Sicer pa Slovenija rabi Montija, ne pa politične face, ki jih gledamo že 20 let.
True. Politične face izobražene v prejšnjem sistemu so prej del problema kot rešitve.
anon-178479 sporočil: 18.832
[Skippy]
> [ahafne]
> Stane c'mon sej še ni potrebno iskat izgovore zakaj janši ne bo uspelo izpeljati reform....še največji pesimisti par dni po imenovanju vlade upamo, da tokrat bo pa res drugače.

Jaz tudi upam, da mu bo uspelo. Sicer pa Slovenija rabi Montija, ne pa politične face, ki jih gledamo že 20 let.
Politične face, ki so iste že dvajset let, volijo taki volivci kot si ti. Ali misliš, da so jih izvolili Italijani?

Strani: 1