Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pomagamo klestiti javno upravo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-251828 sporočil: 8
[Glavni forum] Tema: Pomagamo klestiti javno upravo
[#1557242] 27.01.12 02:16 · odgovor na: MM1411 (#1557235)
Odgovori   +    13
[MM1411]
Ejla amico/ca zabu si pokomentirat vladni urad za podnebne spremembe - ti verjetno iščejo pravi veter za odlet vladnega letala... ;o))
.
...dio mio ma kake mamo = ma niso mone oni, smo mi ki jih plačujemo....
eja, ma verra il giorno, il giorno che se lo ricorderano x sempre, to bo dan, ko se bo masa razmišljajočih prebila kritično maso. to bo trenutek, ko bodo vsi mešalci bili odnešeni z vilami na smetišče.


Pozabil sem še eno izmed velikih svinjarij, ki jo dovolijo, oz so jo uzakonili s sodelovanjem agencije. to je, da član izpitne komisije/izpitnik lahko izvaja tudi varno vožnjo za voznike. meni se to zdi velika svinjarija, ker je še vedno povezano z dejavnostjo avtošol in možnostjo vplivanja, manipuliranja dogodkov s strani izpitnikov.
lepo so si to nastavile podgane.
izpitnik v navezi z učiteljem vožnje xy avtošole lahko zmanipulira kandidate, če ne gredo na varno vožnjo k izpitniku bo malce težje opravil izpit. tako lahko speljuje tudi kandidate konkurenci za varno vožnjo. izpitnik ima vse podatke kandidatov, samo še kontaktirati jih mora. to lahko tudi opravi nekdo tretji v njegovem imenu.
koliko stranskih vrat so si pustile kurabe. človek ne more verjeti, ko se poglobi v zadeve. hvala k. da ne delam več v tej gnili dejavnosti.

no in, če pogledamo na drugo stran kako voluharji ramišljajo kako bodo še bolj privli, pritisnili na avtošole z nekimi butastimi nadzori, kontrolami...., a sami so največji cigani, lopovi in manipulatorji.

glede psihosocialnih delavnic ceu hec in žalostnika za tistega, ki jo mora prestati. izvajajo jo na agenciji. cena, sitnica, cca od 250-700€.
nisem vedel da so poleg, menda prometne izobrazbe še psihologi in socialni delavci ti na agenciji.

v bistvu nimam sploh nobenega plusa zakaj naj bi ta agencija še živela naprej. paraziti, kot drm že napisal.


naj uvedejo sistem kot je v UK, kjer gre kandiat z izpitnikom na glavno vožnjo. izpitnik sedi spredaj, ocenjuje in v primeru nevarnosti reagira. naj nosijo izpitniki sami odgovornost ne pa da še zlivajo gnojnico po učiteljih, še posebej v kp. sreča vaša da se nihče ne upa nič reči.
če bo pa tak sistem še naprej sem menenja sem da bi se izpitne vožnje obvezno morale snemati, minimalno vsaj pogovor v vozilu in standardizirati sistem ocenjevanje in tras, ki jih zvozijo. s tem odvzameš izpitnikom večino maneverskega prostora da se znašajo nad določenimi učitelji vožnje.

ah, vas že slišim gnoji javno upravni, ne to pa ne. zakaj ne? zakaj ne aplicirate enako logiko in mentaliteto, ki jo uporabljate za druge tudi na sebi?

nujno prepovedati izpitnikov opravljanje varne vožnje! nujno prepovedati javni agenciji izvajanje psihosocialnih delavnic!

priporočljivo uvesti UK sistem. vsak naj nosi svoj del odgovornosti. na izpitni vožnji naj bo kanditat, izpitnik, vozilo izpitnega centra in konec. odgovornost za izpitno vožnjo naj nosi izpitnik. s tem se izpitnikom onemogoči manipulacija izidov pri izpitih, favoriziranje nekaterih učiteljev in ene avtošole...
aja, tu bi še dodal, vsak kandidat, ko opravi vse dejavnosti bi dobil kartico, kjer je označeno da je vse opravljeno, vendar izpitnik naj ne bi vedel iz katere aš kandidat prihaja. s tem se mu še bolj zapre pot manipulacije.

prepričan sem da je tudi na drugih področjih ogromno podobnih pojavov in svinjarij.

za konec naj povem, da na obali ima izpitnik srečo, ker bumbarji od aš ne komunicirajo med sabo. tako jih drži v temi, zavaja z lahkoto in drži v zmoti. ko se bodo začeli pogovarjati med sabo o izpitih in načinu ocenjevanja bo marsikaj jasno. vprašanje pa, kdaj bo ta dan prišel glede na to da je ta dejavnost, dejavnost polupisemnih bebotov.

aja, da ne pozabim še namještaljke za delovno mesto.
na izpitnemu cetru v kp je bil sestanek med avtošolami in glavnim izpitnikom. pa ta izpitnik jamra koliko dela imajo in po tem predstavnik ene aš ustreli da bi lahko vse aš na obali podpisale peticijo in poslale na agencijo da se zaposli še en nov izpitnik. če to nikomu ne smrdi, po tem sem res čuden.
no, zdaj je pa že uradno da pride nov izpitnik. tudi kdo pride je že znano.


še vsem skupaj v vednost kako izpitni centri izkoriščajo nevednost kanidatov in staršev.
ko pride nov izpitnik gre čez fazo uvajanja. kaj to pomeni. to pomeni, da nekdo, ki je na prvi izpitni vožnji ima namesto enega izpitnika dva. kako to vpliva ne nekoga, ki je star 18 vam je lahko jasno. kakšen stres je to za nekoga in kako to vpliva na verjetnost pozitivnega izida izpitne vožnje vam tudi mora biti jasno.
no, če se to zgodi se lahko tega izpitnika, ki se uvaja, mirne duše odkloni. v zakonu piše da pri četrtem opravljanju izpita sta dva izpitnika.
v kp, lahko tudi prej, če glavni izpitnik oceni da je bilo ob prijavi na glavno vožnjo vedenje kandidata na izpitnemu centru neprimerno in mu nakoplje na vrat dva izpitnika že na prvi vožnji. kakšna svinjska manipulacija. en osel si vzame pravico tožnika in sodnika.
izkoriščajo nevednost in neizkušenost kandidatov.


če povzamem bistvo. zase so sprejeli ohlapna pravila, pustili so si ogromno maneverskega prostora, za druge pa stiskajo kolikor se da.
imam eno sporočilo za vas, aplicirajte enako filozofijo tudi na sebi, ko boste sprejemali predpise kurabe koritniške.