Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-69279 sporočil: 2.669
[Vinci]
Ni treba potencirati tega primera po nepotrebnem zaradi zapisa nekega konja, ki je zahteval poseben tretma (in ga je zgleda na koncu tudi dobil). Na internetu lahko najdeš na stotine, če ne tisoče, blogov in zapisov, kjer grajajo kateregakoli letalskega prevoznika. Pa kakšnega od tistih blogov celo kdo spremlja, ne pa ta njegov blog, ki ga živ bog ne bere.

Nimam posebnih simpatij do Adrie, imam z njimi tudi kakšno slabo izkušnjo in tudi mene moti, da je država zmetala v Adrijo doslej že več kot 100 milijonov evrov, s kateremi so naredili bore malo koristnega. Mogoče je osebje Adrie v tem primeru slabo in nespretno komuniciralo, ampak si upam trditi, da jim ta tip kakšnih drugih normalnih opcij niti ni dal. Takoj ko sem odprl njegovo stran in prebral ta in še par drugih zapisov mi je bilo jasno, da ima ta človek čist preveč dobro mnenje o sebi, da bi ga bilo vredno poslušati. Gor najdeš več samohvale kot na spletni strani Billa Clintona.
konj gor, konj dol.

point je še nekje drugje, da adria se iz tega ne bo naučila nič.
blog in podobne zadeve bi morali imeti že zdavnaj, ampak ni potrebe dokler so davkoplačevalci.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1555923

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[jobaa]
point je še nekje drugje, da adria se iz tega ne bo naučila nič.
blog in podobne zadeve bi morali imeti že zdavnaj, ampak ni potrebe dokler so davkoplačevalci.
Lej, enake stvari se ti zgodijo na katerikoli letalski liniji po svetu (ok, morda pri kaksnih katarcih pa azijcih ne).

Problem adrie ni v tem, kako je odreagirala na tega potnika, ampak v tem, da je luknja drzavnega denarja in ima drage vozovnice. To je vse.

Aja, problem je morda tudi v tem, kako si Adria razlaga "business class". Tako da si pred neko smesno zavesico, ki jo lahko premaknejo kamorkoli, in da dobis casopis na sedez.

Mogoce je gospod res hotel sedeti naprej, ker mu je izgledalo, kot da je naprej tudi economy, pa mu Adriine usluzbenke niso mogle razloziti, da je tisto "Adria business class" :)))

Strani: 1