Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janšev veliki met brez usklajenih imen

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

ivon sporočil: 1.349
[Glavni forum] Tema: Janšev veliki met brez usklajenih imen
[#1555830] 26.01.12 09:32 · odgovor na: Ariman (#1555553)
Odgovori   +    10
Zadnja sprememba: ivon 26.01.2012 09:42
"V prejšnjem mandatu je Janšo zapustilo kar nekaj ekonomistov s pojasnilom, da je ekonomski analfabet. Kolikor sem preletel 100+10, je podobna otroškim seznamom želja Dedku Mrazu. Puhlice. Bolj ali manj. Pomoč tistim s sklerozo: še pomnite, tovariši, silne projekte (od umetnih otokov do mega zabavišč)? Da preidem k bistvu: zanimivo bi bilo slišati tako tiste, ki so Janšo že zapustili kot druge ugledne ekonomiste in njihove komentarje. Tako o ekipi, ki nas bo morala potegniti iz dreka, kot tudi o otipljivem programu, ki ga sam ne vidim."

Katere slovenske ekonomiste, Mencingerja (ne loči ali pa namerno zavaja javnost, ko govori o javnem dolgu v obdobju2004-2008, se je celo javno politično razgalil, sicer pa ima malo pojma o realni ekonomiji), Kovača ( naklada po pisanih medijih-Mladina in TV omizjih in ne more skriti politične pripadnosti s prirejenimi izjavami), Tajnikarja (sem ga pred leti poslušala, ko je razlagal, da je turizem za Slovenijo nepomembna panoga - premalo donosna !!?), Mramorja (ali si je že opomogel od napačne prognoze, ko je napovedal povečanje javnega dolga po svojem mandatu, v resnici ga je Bajuk zmanjšal za 20% oziroma za 5,5 odstotnih točk), Ribnikarja (sem mu leta 1989 omenila uvedbo slovenske valute, sama sem že imela lipe - se spomnite pokojnega Bogdana Oblaka, pa se ni strinjal, čeprav smo mnogi že videli, kam vodi jugoslovanska ekonomska in politična realnost)....
Vse ostalo ni vredno komentarja, saj je na kavarniškem nivoju!!!