Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-71486 sporočil: 100
Tako bom povedal in to javno na vaših straneh. Moj otrok bi moral biti operiran marca 2012 pri cenjenemu Dr. Podnarju. Če se bo mojemu otroku karkoli zgodilo, ker bo očitno moral operacijo opravljati pri mešetarjih, bolje da Kenda, Olupova, Geršak in ostala skorumpirana banda slovenska izginejo sami iz tega obličja zemeljske oble. To naj velja kot opozorilo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1554574

Strani: 1

code5 sporočil: 664
[rs23]
Tako bom povedal in to javno na vaših straneh. Moj otrok bi moral biti operiran marca 2012 pri cenjenemu Dr. Podnarju. Če se bo mojemu otroku karkoli zgodilo, ker bo očitno moral operacijo opravljati pri mešetarjih, bolje da Kenda, Olupova, Geršak in ostala skorumpirana banda slovenska izginejo sami iz tega obličja zemeljske oble. To naj velja kot opozorilo.
Preden si izmišljuješ zgodbice, da bi lahko stresal svoj pravičniški srd, se vsaj pozanimaj, kdo od vpletenih v horror stories od Andreje Rednak operira in kdo ne. Podnar je otroški kardiolog in NE operira. To delajo kardiokirurgi.
rednaka sporočil: 297
Dvomim, da bi moral biti operiran pri Podnarju; on je namreč kardiolog in ne kirurg.

Strani: 1