Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-166469 sporočil: 8.684
Venček Zokijevih !

1. Kakšna je razlika med Jankovići in Kameniki??
Nobene bistvene, le Kameniki so že za zapahi.

2. Kdo bo volil Zokija?
Grde ženske, neumni moški, senilni borci in velike barabe....

3. Kakšna pa je razlika med Jankovići in Strojani?
Pravzaprav nobene: oboji nimajo vozniške...

4.Kako hodi afera na dveh nogah Zoki?
Leva... Leva... Leva.... Leva....

5. Star pregovor za nove čase:
Kurba o morali, Zoki o poštenju...

6. Kaj je imel Zoki v mislih z izbiro imena stranke (LZJ - Pozitivna Slovenija)?
Na pozitiven rezultat na svojih in sinkovih žiro računih na Cipru...

7. Zoki noče koalicije z Janšo, ker po njegovem "Janša govori eno in dela drugo".
On pa seveda ni tak: Zoki dela eno in govori drugo!

8. Kakšna pa je razlika med (že pokojnim) bivšim predsedniškim kandidatom Ivanom Krambergerjem in aktualnim predsedniškim kandidatom Zokijem?
Ivan Kramberger je imel le eno opico, ki mu je občasno zlezla čez glavo, Zoki pa ima dve...

9. Kako je Lista Zorana Jankoviča reagirala, ko je Edi Pucer razglasil Zokija za lažnivca?
V posteljo mu je že nastavila odrezano glavo lipicanca...

10. Zokieva trditev, da je le "formalno" lastnik hiše, dejanski pa je Jurček, ker jo pravzaprav "uporablja" in je torej vse v redu, je isto, kot če rečeš:
"Čeprav sem formalno jaz mož od svoje žene, jo dejansko "uporablja" sosed - torej je vse v redu..."

11. Kako se bo preimenoval Zoki, sedaj ko joka, ker se je ujel v zanko svojih laži?
Joki Zanković

12. Kako Zoki udejanja svoj javno razglašen "socialni čut" in skrb za "družinske vrednote"?
Socialno podpira svoja nesposobna sinkota in svojim družinskim članom kupuje mature in rihta donosne posle.

13. Razlika med Italijo in Slovenijo?
Italijani so se svojega največjega mafijskega tajkuna ravnokar znebili, mi pa svojega kar kličemo na oblast.