Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek (Foto): \'\'Vse možnosti puščam odprte\'\'

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
[Glavni forum] Tema: Pričakuje se odločitev Zorana Jankovića
[#1548145] 21.01.12 12:44 · odgovor na: anon-114439 (#1548141)
Odgovori   +    2
Strah me je za Slovenijo, ko vidim koliko gnid te je volilo!
strah naj te bo prihodnje oblasti, ki bo za svoj lastni profit prodala še tisto, kar doslej niso zapravili. sramota, kaj se nam obeta, prihvatizacija na deseto potenco. boste takrat tiho, kajneda?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1548145

Strani: 1

anon-114439 sporočil: 217
[Glavni forum] Tema: Pričakuje se odločitev Zorana Jankovića
[#1548186] 21.01.12 13:16 · odgovor na: shevchenko (#1548145)
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: anon-114439 21.01.2012 13:20
[shevchenko]
> Strah me je za Slovenijo, ko vidim koliko gnid te je volilo!

strah naj te bo prihodnje oblasti, ki bo za svoj lastni profit prodala še tisto, kar doslej niso zapravili. sramota, kaj se nam obeta, prihvatizacija na deseto potenco. boste takrat tiho, kajneda?
Ševčenko, mislim, da sem ti odgovoril že v prejšnjem postu. Namreč da nisem politično obremenjen ne levo ne desno. Opišem samo kar sam doživim. In z temi gnidami imam slabo izkušnjo. Vem kaj se nam obeta (nič dobrega - razen za elito!), ampak slabe izkušnje iz druge strani še nimam... Ko jo bom imel, boš brez skrbi slišal zanjo. Takrat, no takorat bom pa verjetno spet naredil enako kot je bilo do sedaj, ko me je iz mojega (političnega) spanja dvignil ta srbski zelenjavar, ki se na račun finančnih in materialnih koristi izdaja za slovenskega patriota......mah......pozabi, grem raje smučanje gledat.......

p.s.
Mogoče se res nisem pravilno izrazil o "gnidah, ki so ga volile", mislim, da je bilo vsaj 50-60% glasov ki jih je salatar dobil na osnovi "kontra Janši", "politično sugerirano iz žedokot" in pa zavedenosti in nepoznavanja stvari volilcev. Ostali 40% procntov pa pripisujen "narodnemu - bratskemu" ključu....
anon-178479 sporočil: 18.832
[Glavni forum] Tema: Pričakuje se odločitev Zorana Jankovića
[#1548387] 21.01.12 15:46 · odgovor na: shevchenko (#1548145)
Odgovori   +    13
[shevchenko]
> Strah me je za Slovenijo, ko vidim koliko gnid te je volilo!

strah naj te bo prihodnje oblasti, ki bo za svoj lastni profit prodala še tisto, kar doslej niso zapravili. sramota, kaj se nam obeta, prihvatizacija na deseto potenco. boste takrat tiho, kajneda?
Opažam, da nisi nikoli tiho. Pa so tvoji poharji pokradli Slovenijo za devet milijard evrov v samo treh letih. Na oblast ste pa hoteli izvoliti še večje mafijce. Vrni najprej tisto, kar so tvoji izvoljenci pokradli, potem se pa zopet oglasi.

Strani: 1