Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-278007 sporočil: 39
mojega ne moreš šteti kot resno uspešno podjetje. res da mi prinaša veliko več kot le povprečno plačo ni pa nikakor poznano - ga držim zase. in seveda sem prisoten v tujini. tam so zakoni pač drugače urejeni. ni neumnosti. lahkotnost poslovanja pač teče. prvo je biznis, potem debilizem. in kako vesel sem da imam posel ki mi omogoča ta premik, to svobodo. oh joj prejoj, kako veliko živcev že to odtehta. ko poslušam s kakimi oslarijami se ubadajo kolegi podjetniki in ko tudi sam kdaj, sicer hvalabogu zelo redko, okusim to slast slovenskega podjetništva na svoji koži, me spreleti srh in v omaro pospravim nazaj vse ideje, ki bi v sloveniji lahko padle na plodna tla, če le ne bi bilo kot je. z veseljem, da nisem odvisen od slovenije se vsakič streznjen vrnem nazaj k mojim prvotnim že udejanjenim idejam ki v tujini cvetijo in za nekaj časa odložim kakršnokoli spogledovanje s slovenijo. če že se kdaj udejstvujem v slovenskem prostoru bo to kvečjemu kot nekaj kjer se bom sprostil in kjer dobiček ne bo nagrada, recimo pri kakih dobrodelnih akcijah.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1527650

Strani: 1

anon-171153 sporočil: 4.257
[alativera]
mojega ne moreš šteti kot resno uspešno podjetje. res da mi prinaša veliko več kot le povprečno plačo ni pa nikakor poznano - ga držim zase. in seveda sem prisoten v tujini.
Alativera
s kakšno dejavnostjo se ukvarjaš?

Strani: 1