Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-253232 sporočil: 537
[gsavli]
> [mojlevipalec]
>
>
> Si malar? Če nisi, zakaj nisi, če je to res delo za en šiht? DDV-ja je 128 evrov, iz preostalih 640 evrov si mora možakar plačati vse ostalo.

Ja, sva se menla tudi za brez računa - bi bilo 10% manj.

Ob tem si mora možak nakupiti farbo in emulzijo in še par malenkosti (sem jih tudi sam, zato vem, kolk košta) in si plačati vse prispevke za tisti dan dela (tudi za to vem, kolk košta).
Telefon tudi, bencin tudi. Prištej še amortizacije, za avto ali kombi zagotovo. Zavarovanje za avto. Računovodjo, reket za obrtno zbornico Slovenije, poslovni prostor, če ga ima, internet.
Ampak, on je na prepihu trga, obrtnik, zato vemo, da je deloven, pošten, priden človek, nedvomno svoje odgovorno delo opravi zelo dobro. Ne kot zdravniki.
Nisem mislil tega. Mislil sem, da se vam v javnem sektorju niti malo ne sanja, koliko je stroškov z opravljanjem dejavnosti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1527525

Strani: 1

anon-97761 sporočil: 5.181
Zadnja sprememba: anon-97761 10.01.2012 15:59
[mojlevipalec]
> [gsavli]
> > [mojlevipalec]
> >
> >
> > Si malar? Če nisi, zakaj nisi, če je to res delo za en šiht? DDV-ja je 128 evrov, iz preostalih 640 evrov si mora možakar plačati vse ostalo.
>
> Ja, sva se menla tudi za brez računa - bi bilo 10% manj.
>
> Ob tem si mora možak nakupiti farbo in emulzijo in še par malenkosti (sem jih tudi sam, zato vem, kolk košta) in si plačati vse prispevke za tisti dan dela (tudi za to vem, kolk košta).

Telefon tudi, bencin tudi. Prištej še amortizacije, za avto ali kombi zagotovo. Zavarovanje za avto. Računovodjo, reket za obrtno zbornico Slovenije, poslovni prostor, če ga ima, internet.
hahahahahaha internet je rekel! crknu od smeha!!!!

(pa pladnje za mafine pečt kot novoletno darilo družinsko-poslovnim partnerjem pa novo osvetljavo za skupno hišno kopalnico pa olje za zimo.... pa kaj še vse gre v račun s.p.ja in na koncu mu res ne ostane nič dobička od 768 EUR za dva dni dela. ubogi malar.)

Strani: 1