Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-101299 sporočil: 9.501
[Glavni forum] Tema: Erjavec danes o Jankovićevi koaliciji
[#1527322] 10.01.12 10:22 · odgovor na: anon-198163 (#1527308)
Odgovori   +    51
[simonjana]
Pravzaprav bi me veselilo, če bi res dobili demokratično pravno državo.Ampak, saj niste resni. Demokracija z sds in nsi ?? Pa menda res sami sebi verjamete, al kaj.A ni Virant dobil 8% kot antijanša?? če bi res želeli jj na čelu, bi virant pogorel na volitvah in bi jj zmagal.Tako pa...Kam pa smo prišli, da postane mandatar nekdo, proti kateremu teče postopek na sodišču zaradi korupcije? Si lahko predstavljate, da bi se to zgodilo še v kateri drugi državi?
se to je keč,v nobeni drugi državi ne obsodiš človeka ker je na "neznanem kraju,neznanega dne..itdd)Niti v Belorusiji,po mojem...

v normalni državi pa recmo obsodiš po hitrem postopku nekoga,ki reče "dej,ubij tega", pa politika ki za dnar spreminja namembnosti parcel,pere dnar,utajuje davke itd..

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1527322

Strani: 1

čarli sporočil: 13.178
[Glavni forum] Tema: Erjavec danes o Jankovićevi koaliciji
[#1527330] 10.01.12 10:25 · odgovor na: anon-101299 (#1527322)
Odgovori   +    2
[sivi pinot barique]
> [simonjana]
> Pravzaprav bi me veselilo, če bi res dobili demokratično pravno državo.Ampak, saj niste resni. Demokracija z sds in nsi ?? Pa menda res sami sebi verjamete, al kaj.A ni Virant dobil 8% kot antijanša?? če bi res želeli jj na čelu, bi virant pogorel na volitvah in bi jj zmagal.Tako pa...Kam pa smo prišli, da postane mandatar nekdo, proti kateremu teče postopek na sodišču zaradi korupcije? Si lahko predstavljate, da bi se to zgodilo še v kateri drugi državi?

se to je keč,v nobeni drugi državi ne obsodiš človeka ker je na "neznanem kraju,neznanega dne..itdd)Niti v Belorusiji,po mojem...
A jajo je bil obsojen al kako?:)
v normalni državi pa recmo obsodiš po hitrem postopku nekoga,ki reče "dej,ubij tega", pa politika ki za dnar spreminja namembnosti parcel,pere dnar,utajuje davke itd..
ja v normalni državi se ne fura organizacija kot je paravomo a ne;)

Strani: 1