Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.346
[Glavni forum] Tema: Stanovnikov govor razburil SDS, SLS in NSi
[#1525808] 09.01.12 16:50 · odgovor na: anon-126255 (#1525755)
Odgovori   +    4
Veš, saj ni nič narobe, da nek veleposlanik sem in tja malo pokomentira ono ali drugo. a med občutljivim časom, ko se nova oblast, taka ali drugačna, šele sestavlja, je pač pravilo, da je veleposlanik navzven tiho. On je vedno upravičen do mnenja, vedno ga lahko poroča šefu v matično državo, vplivat pa v državi v katero je odposlan, NE SME. Niti gobca ne sme stegnit. Kako vlado, na kak način, in kako jo bomo tu postavili, je povsem v domeni republike slovenije.

on lahko zraven stoji in gleda. in svojim v wošingtonu mal poroča. Ko pa se bo oblast sestavila (taka ali onakva, saj je vseeno) pa naj on komentira, kako mu je všeč. Hilari naj sestavi noto, kako je zaskrbljena zaradi "razvoja dogodkov", sam jebeni Barrack Hussein Obama naj zarad mene piše Presvitlemu cesarju Danilu I. na Erjavčevo pa izrazi zaskrbljenost. Kar se mene tiče nas lahko Almighty US of Fuckin' A pošljejo na ušivo listo držav osi zla. I really don't give a crap.

Hecno je, da se je v tole naše predvolilno mešetarjenje vmešal Ju Es Of Ej ambasador zdaj, ko je Majerjeva opcija izgubila volitve. pomenljivo....