Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Novembra skok slovenskega in nemškega izvoza

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-97761 sporočil: 5.181
[0127Heide]
Absolutno je moje pisanje v kontekstu Stanovnikovega blebetanja in moral bi se nam najprej Slovencem opravičiti, ker nas imenuje hlapce. Tudi Ameriki, ki jo napada in govori o veleposlaniku neresnice. Kacin je seveda ves pameten in je povedal, da se EU ne ukvarja s Slovenijo. Morda? Gospodarstveniki, ki imajo namen vlagati ali imajo naložbe v Sloveniji pa definitivno! Signali, ki jih dobivajo so napačni, kar lahko koristi samo določenim krogom, zbranim okoli Kučana. Zato me stari udbovc moti, da je ponovno v ospredju, kamor so se pririnili v trenutku, ko ima EU težave in se jim zdi dober, da se ponovno lansirajo. Ampak njihov čas je potekel, za njih ne bo čas nikoli več dober in naj ostanejo in uživajo v brezskrbni starosti, ki je večina slovenskih upokojencev ni deležna.
ne pusti se zmesti, ne pusti se zavajati strahu. piše se 2012, uporabljaj razum, razišči, kako dejansko stoji Slovenija v svetu. ni tako ekscesno kot razlagajo razni demagogi, ki se igrajo z našimi čustvi in nas napeljujejo na tanek led.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1525337

Strani: 1

anon-61944 sporočil: 1.284
Veš kdo se igra z mojimi čustvi? Sama! Ne dovolim, da bi se slučajno politiki igrali z njimi! Ampak zavest mi veleva, da kljub temu, da je Stanovnik starec, ki mu gre na otročje in blebeta neumnosti, privablja okoli sebe ostale udbovce, ki pa še niso tako za odpis in se bojim, da se vrne čas, ko človek ni vedel, kdaj ga bodo prišli iskat, česa ga bodo obtožili in se ni mogel branit. Spomnim se tudi dvajset let nazaj, ko so nam donedavni prijazni sosedi grozili: Boste videli, kaj bo jutri, ko mi gremo, kaj bo z vami in sedaj mi bodo taisti ljudje, ki so se vrnili vladali. Ti ljudje moje domovine nimajo radi, oni imajo še eno domovino, katere državljanstvo so obdržali in zaradi zamer Udbovcev do Janše, naj nastrada cel narod? Očitno udbovci ne bodo JJ nikoli odpustili, da je bivši komunist nastopil proti organizaciji, jo izdal in delal za Slovenski narod in s s tem po njihovo povzročil razpad skupne države, ki ga udbovci še danes niso preboleli. Ampak hvala lepa za tako državo, da vojska, ki jo plačujejo državljani udari po njih, hvala lepa za sosede, ki bi te izdali za politično parolo, ki nočejo govoriti jezika moje države, ki so dvignili glave in na javnih mestih mirno govorijo svoj jezik. Potem imaš pa slovenske udbovce, ki Slovence 2012 ožigosajo za hlapce in mi naj bi sprejeli tako oblast za svojo?

Strani: 1