Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-229655 sporočil: 4
Nacionalni interes je po domače narodni interes.Narod smo jaz in ti. Jaz kupujem po možnosti kakovostno in cenovno ugodno blago. Ni mi mar kje to počnem pri domačem ali tujem trgovcu. Moj interes vendar poznam,če pa dvomim ne dvomi moj žep. Slednji je moj najboljši svetovalec. Tisti ki čvekajo o nacionalnem interesu naj se raje vprašajo zakaj nobeden na tem božjem svetu (razen nekaterih poštnih nabiralnikov )ne želi kupiti Mercatorja. Pri tem Potemkinovem orjaku je založen tudi moj in tvoj denar. Ne želim da moj denar še naprej ponika v to lukno brez dna . To ne želi ni približno 80% anketirancev.Morda je z blokado prodaje zamujen še en zadnji vlak. Kaj me briga pri kom se bo zadolžil potencialni kupec ,le naj da denar,moj in tvoj denar ki je vložen v ta megalomanski projekt ki mu rečemo Mercator. NLB ni nobena banka ki je poznamo v normalnem svetu.To je navaden servis naše slabe in pokvarjene politike.Vse finančne odločitve ki pridejo iz te inštitucije so produkt političnih dogovorov in kupčij.