Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Špekulacije o rojevanju prihodnje koalicije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
[Glavni forum] Tema: Špekulacije o rojevanju prihodnje koalicije
[#1499975] 21.12.11 00:28 · odgovor na: (#1499939)
Odgovori   +    10
[s69t]
> Virant včeraj ni bil prepričan, ali bo njegova lista sploh del koalicije in kakšne, saj ni videl še niti osnutka koalicijske pogodbe. Po drugi strani pa je malo verjetno, da bi ostal v opoziciji. Ne izide se niti Jankovićeva ponudba dveh ministrstev in Virantova zahteva po treh ministrstvih (za notranje zadeve, pravosodje in finance). Kljub temu pa naj bi v prihodnjih dneh stranki, ki sta na različnih bregovih v zvezi s številnimi vprašanji (DDV, umik države iz gospodarstva ...), poskušali zbližati stališča. To je nakazal tudi Virantov Janez Šušteršič v ponedeljek na nacionalni televiziji, ko je dejal, da bi bil zanje sprejemljiv kompromis, če bi ministra postala Mojmir Mrak in Miro Cerar.

hahaha, dva brezhrbteničarja, ki ju bodo lahko obračali, kot bodo hoteli

the worst case scenario in action

kje so zdaj čarli, gsavli, dorki, rava, crt, nemirnitujec?
Evo mene;) Kaj hočeš da napišem?:) Zadeve se bodo ocenjevale ko se bo delalo in nič drugače. Drugače pa je cerar blizu resetatorjem tako da niti ni čudno, da so za njega. Glede mraka je tako da je človk teoretik in to še dokaj slab:) Ampak šircelj ne bi bil kaj boljši. Vsekakor pa se treba rešiti francla, ker on pa je katastrofa na dveh nogah...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1499975

Strani: 1

anon-79735 sporočil: 16.531
[Glavni forum] Tema: Špekulacije o rojevanju prihodnje koalicije
[#1499977] 21.12.11 00:32 · odgovor na: čarli (#1499975)
Odgovori   +    4
[čarli]
> kje so zdaj čarli, gsavli, dorki, rava, crt, nemirnitujec?

Evo mene;) Kaj hočeš da napišem?:)
Napiši, kaj si dosegel na pogajanjih;)

Strani: 1