Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor naj bi spomladi odletel z vrha SD

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-242092 sporočil: 5.152
Zadnja sprememba: anon-242092 14.12.2011 15:54
To, da bo SD koalirala z opanko je bilo meni jasno ze 4.12., pa nisem ravno nek hud analitik. Kot mi je bilo tudi jasno, da se bo noter zrinil tudi... samo trenutek, da me mine krohot... Libertarec the Libertarian. Kaj palamudi SLS, se se obotavljajo, preden bodo zakoracili v rudece blato in bo spricnilo do stropa?

Blatni dol, kmalu bos resen pijavk, Zoki je Titanic, ki ga Slovenija krvavo rabi. Alo, rdeckarji, vkrcajte se!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1490197

Strani: 1

macon sporočil: 12.861
[oQI23IDCN0948R]
To, da bo SD koalirala z opanko je bilo meni jasno ze 4.12., pa nisem ravno nek hud analitik. Kot mi je bilo tudi jasno, da se bo noter zrinil tudi... samo trenutek, da me mine krohot... Libertarec the Libertarian. Kaj palamudi SLS, se se obotavljajo, preden bodo zakoracili v rudece blato in bo spricnilo do stropa?

Blatni dol, kmalu bos resen pijavk, Zoki je Titanic, ki ga Slovenija krvavo rabi. Alo, rdeckarji, vkrcajte se!

SLS bo v maniri Jelinčiča in SNS komunajzarjem poslušno dvigoval rokice iz opozicije. Za debile bo dovolj dobro. Imamo dve opozicijski stranki: SDS in NSI.

Če gre Virant v koalicijo, bo v dveh letih politični mrtvak. Odvisno koliko sranja bo podprl, sranje pa se bo nakopičilo en-dva-tri. Najpozneje po dveh letih bomo pod prisilno upravo EU.

Strani: 1