Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-199315 sporočil: 182
[XBILA1]
No, pa so že nestrpneži prišli na plano.
Jaz spadam med tiste Slovence, ki imajo razvito davčno kulturo, plačujem davke v Sloveniji, imam pozitivni saldo na transakcijskem računu, ne poslujem z državo oziroma državnimi institucijami, nisem bil nikdar prisesan na državne jasli in pomagam ljudem, ki pomoč potrebujejo.
Ubogim nestrpnežem na duši pa na žalost ne morem pomagati. Kot sem prebral v nekem forumu, po zadnjem preštevanju na včerajšnjih volitvah je Slovencev samo en milijon. In to zato, ker prvi milijon ne prizna drugega in obratno.
O čem ti sploh pišeš človek? Kakšni nestrpneži? Ti si tako ponosen Slovenec, da te blazno skrbijo Neslovenci? Te ogrožajo ali kako? Žalostni človek.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1473973

Strani: 1

anon-3912 sporočil: 963
Mene skrbijo vsi z balkansko kulturo, še posebej če vodijo slovensko državo. Z balkansko kulturo ne opredeljujem Hrvatov, Srbov in ostalih pripadnikov narodnosti, temveč vrednote, kot so: mutni posli, utajevanje davkov, laganje z nasmeškom, primitvizem in podobno. Glede tega je mnogo Slovencev bolj balkanskih kot nekateri drugi narodi na Balkanu (kamor tudi mi zgodovinsko in geografsko spadamo), med politiki izpostavljam Golobiča, Kresalovo, Kučana in podobne. Mene poneumljanje neuke raje ne bo ekonomsko prizadelo, me pa prizadane, da so vrednote slovenskega naroda tako nizko padle in smo v ospredje povzdignili balkanske vrednote ter izvolili osebo s tipičnimi balkanskimi vrednotami.
Sicer tale zapis podajam kot donacijo tudi tvoji ekonomski nepismenosti. Povzdigovati nekoga, ki ja tako zadolžil Merkator in ljubljansko občino, je mile rečeno diletantsko. To se sicer tudi vidi iz bilanc Merkatorja in proračuna občine LJ, pa kaj bi te usmerjal, saj verjetno ne znaš brati bilanc, ki so javno dostopne.
Osebno me je tudi sram, da imamo takšnega predsednika, kot je naš Turk, katerega sem celo volil na volitvah. Sicer pa je to že četrtorazredna tema v tem trenutku.
Skratka, šele menjava generacije bo v Sloveniji odplaknila vso politično nesnago.

Strani: 1