Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202018 sporočil: 8.635
''Verjetno je odločil pozitiven obraz Zorana Jankovića''

..................... kje pa - jankoviča analitiki primerjajo z berlusconijem kar pomeni da je prvorazredni lopov in baraba!nadalje vsa levica ne gradi na briljantnih programih ampak prej na populizmu in na tem da desnica(janša) ne sme priti na oblast ali drugače na sovraštvu(prikritem) in na izključevanju oz.onemogočanju drugače mislečih

ps
in glede na jankovičeve apetite po zadolževanju:

leta 2004 - 4mrd €
leta 2008 - 8mrd €
leta 2011 - 16 mrd €
leta 2015 - 32 mrd € ????

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1471309

Strani: 1

anon-69279 sporočil: 2.669
[zgagar]
''Verjetno je odločil pozitiven obraz Zorana Jankovića''

..................... kje pa - jankoviča analitiki primerjajo z berlusconijem kar pomeni da je prvorazredni lopov in baraba!nadalje vsa levica ne gradi na briljantnih programih ampak prej na populizmu in na tem da desnica(janša) ne sme priti na oblast ali drugače na sovraštvu(prikritem) in na izključevanju oz.onemogočanju drugače mislečih

ps
in glede na jankovičeve apetite po zadolževanju:

leta 2004 - 4mrd €
leta 2008 - 8mrd €
leta 2011 - 16 mrd €
leta 2015 - 32 mrd € ????
heh. optimist. misliš da bo bil na oblasti do 2015?

ni mi jasno, ali je ta narod še bolj zabit kot sem si sploh lahko predstavljal, ali pa so volitve sfejkane in vse skupaj je del enega masterplana.
kraja dokumentacije v zadevi patria, kraja glasovnic..., ne vem, vem pa da tu ni naključij.

so be it. ko bodo butalci brez kože na hrbtu jim mogoče posveti.

komunike, velika verjetnost da se tvoi scenariji uresničijo.

ps- nisem nacionalist, za patrio/domovino me BK, ampak verjetno se marsikdo, ki je dal življeneje za Slovenijo obrača v grobu.
0513ANITO sporočil: 10.825
In ti praviš, da Grado ups Državonaćelnik ne obvlada računalništva:

Kaj pa tole?

2**2= 4M€
2**3= 8M€
2**4= 16M€
2**5= 32M€

ITD...........

Strani: 1