Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janković premagal Janšo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-105466 sporočil: 7.339
[Glavni forum] Tema: Janković premagal Janšo
[#1471276] 04.12.11 21:24 · odgovor na: bc123a (#1471247)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: anon-105466 04.12.2011 21:29
[bc123a]
> [bricktop]
> > [bc123a]
> > > [SF32]
> > > In kje je problem zamenjat recimo milijon glasovnic?
> >
> > kje?
> >
> > prestej koliko ljudi bi moralo vedeti za to, daj prosim no.
> Ne bit naiven.

Nisem naiven, ampak mi je pa cisto surrealno, kako nekateri lahko verjamete v taksne pravljice. Kaj, miljon glasovnic so zamenjali, in vsi ki so bili zraven so dali "castno pionirsko" da bodo tiho do smrti? Ali so jih po vase kar postreljali po koncani operaciji!?
A to, da so v imenu "zmanšanja korupcije in nevpletenosti v škandale" "izvolili" Jankoviča je manj surrealno?
Komunisti še vedno obvladujejo Slovenijo v vseh porah, njihov obnovitveni kadrovski naval na vse možne ključne položaje v zadnjem letu je bil povsem nedvoumen. Pika na i je bila RVK. Namen se je ravnokar izkazal in se še bo, ko bo to potrebno.
Mislim da je bilo jasno, da niso ničesar prepustili naključju, niti 3000 glasovnic iz Avstralije.
Glede na filanje jam leta 1945 in 100 % uspešnost pri obrambi tega početja (kar je "surrealno" do konca in skregano z vsako pametjo) je lažiranje enih volitev, ki jim dolgoročno zagotavlja preživetje, pravi prdec. Sodelujoče v "operaciji" pa so lahko peljali na kakšen izlet v Kočevski Rog in jim pokazali, kaj se zgodi s tistimi, ki ne poslušajo.

PS: Tale razplet me ni presenetil. Na žalost predvidevam tudi, da sledijo nočni obiski pri vseh, ki so si upali kritizirati in aretacije. Potem bo tudi una morebitna ekskurzija bolj držala.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1471276

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Janković premagal Janšo
[#1471315] 04.12.11 21:37 · odgovor na: anon-105466 (#1471276)
Odgovori   +    9
[bricktop]
> Nisem naiven, ampak mi je pa cisto surrealno, kako nekateri lahko verjamete v taksne pravljice. Kaj, miljon glasovnic so zamenjali, in vsi ki so bili zraven so dali "castno pionirsko" da bodo tiho do smrti? Ali so jih po vase kar postreljali po koncani operaciji!?

A to, da so v imenu "zmanšanja korupcije in nevpletenosti v škandale" "izvolili" Jankoviča je manj surrealno?
prvic, prosim poglej kje se stejejo glasovnice.

drugic, saj ni tezko razumeti, kaj se je zgodilo: izvolila ga je ljubljanska raja + javni sektor (poglej podatke RVK). jasno je, da penzije in place v JS se nekaj casa bodo. Zadolzevali se bomo z zakladnimi menicami, in po moje bomo do konca prisli lih do dvotedenskih zakladnih menic v jenih po 25% letni stopnji, preden bo zares konec.

sedaj res pride za ljubljano odresitev (dvojna, znebili smo se zapravljivega zupana, pa se dolgovi bodo obilno poplacani iz drzavnega proracuna). ZJ bo znal nagraditi tiste, ki so ga spravili na oblast.

Za Kanglerja in Popota pa prihaja Austerity z veliko zacetnico. Univerzijade gotovo ne bo.

Strani: 1