Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[vertebra]
Se vidi, kje so čarali.. o, kar slabo mi je.
Odločila je Ljubljana.

volitve.gov.si/dz201...enote.html

Retorično vprašanje, ali so v upokojenskih domovih sami obkrožili ali so rabili statista?
se vecji horror, ZJ+SD+Desus imajo skupaj ze 45 glasov, dva narodnosti, in je ze dovolj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1471143

Strani: 1

anon-233228 sporočil: 1.301
[bc123a]
> [vertebra]
> Se vidi, kje so čarali.. o, kar slabo mi je.
> Odločila je Ljubljana.
>
> volitve.gov.si/dz201...enote.html
>
> Retorično vprašanje, ali so v upokojenskih domovih sami obkrožili ali so rabili statista?

se vecji horror, ZJ+SD+Desus imajo skupaj ze 45 glasov, dva narodnosti, in je ze dovolj.
Grozn!
In sedaj bo prišel kmalu tisti večno jokajoči se denar, ki ga je država spajznla Ljubljani.

Kangler, zdej boš pa videl centralizem 3.0, mislim občutil, pa Popovič tudi.
vrac sporočil: 11.068
Zadnja sprememba: vrac 05.12.2011 10:27
[bc123a]
> [vertebra]
> Se vidi, kje so čarali.. o, kar slabo mi je.
> Odločila je Ljubljana.
>
> volitve.gov.si/dz201...enote.html
>
> Retorično vprašanje, ali so v upokojenskih domovih sami obkrožili ali so rabili statista?

se vecji horror, ZJ+SD+Desus imajo skupaj ze 45 glasov, dva narodnosti, in je ze dovolj.
Mislim, da ZJ ne more vladati brez GV. Desus je preveč nepredvidljiv. Še bo pestro, ko bo folk opazil, da je pravljic konec, da so pravljice o 4% rasti v tej krizi samo mokre sanje, da bo moral kar sam zagrabiti za delo, pa naj zmaga Peter ali Pavel. Sam bo moral delat, če bo hotel preživet. Je pa jasno, da je Jankovič zmagal z glasovi priseljencev, ti so v bloku volili za njega. Tu sploh ni dileme. SDS se je za malenkost zakalkulirala, ker je preveč uspešno skenslala Viranta, v nasprotnem primeru bi Virant dobil kakšnih 20% podpore in bi lahko sestavili desnosredinsko vlado, ki bi jo vodil Janša. Tako pač je, kot je... Je pa jasno, da Jankoveč naslednjič ne bo zmagal, ravno tako bi se zgodilo Janši.

Strani: 1