Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janković premagal Janšo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Janković premagal Janšo
[#1471044] 04.12.11 20:22 · odgovor na: (#1471021)
Odgovori   +    14
[Inside]
Res je pokazal preveč samohvale, ignoriral medije, se delal norca iz TV in raje čaral po fejstbukvi,
Ah daj. Viranta je tiscal v drek na vso silo. Poleg malo kanonado z desne.

Kot je rekla Rava, ce mu virant ni programsko soroden, ja pizda, kdo mu pa je?!? Zerjav?!?!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1471044

Strani: 1

anon-25464 sporočil: 2.725
[Glavni forum] Tema: Janković premagal Janšo
[#1471460] 04.12.11 22:22 · odgovor na: bc123a (#1471044)
Odgovori   +    2
[bc123a]
> [Inside]
> Res je pokazal preveč samohvale, ignoriral medije, se delal norca iz TV in raje čaral po fejstbukvi,

Ah daj. Viranta je tiscal v drek na vso silo. Poleg malo kanonado z desne.

Kot je rekla Rava, ce mu virant ni programsko soroden, ja pizda, kdo mu pa je?!? Zerjav?!?!
usegliharji imate res probleme z dojemanjem realnosti in razumevanjem dogajanja


Meni je bil manever Janša-Virant zelo zabaven.

Daj usegliharski kljukec malo pomisli, kaj bi koristilo, če bi si Virant-Janša razdelila zagotovljenih 30% desnih glasov.

Edina opcija desne zmage (brez udba SLS podtaknjencev), ki bi dejansko lahko naredila karkoli v željeni smeri reform, je bila, da se Viranta čim bolj potisne na levo in pobere zmerne in inteligentne levičarje, ki so sposobni dojeti resnost situacije in razumeti izbire.

Žal sta podcenjevala Butalsko pamet. Big mistejk.

Se je pa tokrat spet izkazalo (in kar trdim že nekaj let), usegliharaji so zagrizeni levičarji, ki samo govorijo, da si želijo liberalnih reform in da jih lahko izvede kdorkoli razen Janša.

Jankovič je zmagal po mojih opažanjih z ravno usegliharsko formulo ,,, usi kradejo, Janković pa še dela zraven. To mantro sem poslušal od sorodnikov, ki so bili volilni abstinenti, letos so pa volili. Volilno izbiro so pa opravili na podlagi tega, kar so rekli kolegi v fabriki. (So pa v švicfabrikah po Sloveniji v zadnjih nekaj mesecih organizirali predvajanja o Bildebergih. Le zakaj, predvsem pa kdo ...)

Koalicija

Jankovič + Pahor + Erjavec + Žerjav je poetic justice za use usegliharje

(tako kot s69t sem volil Jankoviča)

Strani: 1