Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pirnat miri: Tržiški zaplet je prenapihnjen

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-272741 sporočil: 257
Tam, kjer volim jaz, sta v istem prostoru organizirani dve volišči za približno 3.000 volivcev.

Neposredno poleg vhoda v volišče je postavila svojo mizico RTV SLO, ki je organitirala vzporedne volitve.

Na vzporednem volišču je vladala le ena sama arogantna gospodična, ki tudi, če bi imela voljo, ne bi zmogla ustreči vsem volilcem.

Tako so volivci ves dan le hodili mimo nje.

Ko sem prišel na vrsto, da bi volil še na vzporenih volitvah, me je zviška zavrnila, češ da ima drugo delo.

Na moje vztrajanje, da imam pravico in da hočem voliti in da naj mi izroči le glasovnico, ker jo znam sam izpolniti, mi jo je nejevoljno le izročila.

Čemu služijo take vzporedne volitve, če so šlampasto organizirane, če z njimi rokujejo nezainteresirani ter arogantni posamezniki in če so v posledici same sebi namen.

Zalo me zanima, komu in zakaj služijo sporočanja vmesnih rezultatiovna centrali na vzporednih volitvah, saj še nič ne povedo in jih ni mogoče javno objaviti?

Morda se pa sporočajo strankam, ki politično obvladujejo RTV, da lahko po potrebi dodatno alarmirajo in po svojih kanalih pozovejo sbvoje volivce na volitve!

...


Danes sem med 12. in 13. uro dobil v poštni predalček nekakšen propagandni časopis “Dobre novice”, ki ga je izdalo Društvo za boljše upravljanje države – Lista Virant, Stegne 11b, 1000 Ljubljana, ki je bilo natiskano v nakladi 700.000 izvodov.

Časopis, ki je tiskan na štirih straneh, vsebuje samo predvolilno propagando v korist Gregorja Viranta.

Varuhi pravne države in volilni higieniki Katerine Kresal in Aleša Zalarja, kje ste?

Narod naš dokaze hrani!