Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

hostamox sporočil: 8.460
[Glavni forum] Tema: Bisol britansko prodajo povečal za 300 odstotkov
[#1470622] 04.12.11 14:30 · odgovor na: lusp (#1470590)
Odgovori   +    2
[lusp]
Ko berem komentarje me ne skrbi za prihodnost. Sami uspešni menegerji, podjetniki, ljudje ki odpirate nova delovna mesta in ustvarjate prihodke v tujini. Bravo vsem komentarjem pred mano....bedniki...
Ne poznam direktorja niti njihovih bilanc.
Govorilo pa se je, da je gospod povezan, poznan z določenimi osebami, ki imajo roko čez pri odločanju v državi.
od tu lahko hitro spelješ- zagarantiran odkup- trg- se ga razdelimo naši- vzamem kredit- postavim tovarno- začnem s prozvodnjo.
Kot drugo gre le za sestavljenje- kupiš silicijevo podlago (polprevodnik), steklo, okvir, nekaj žic in to sestaviš v panel. Nekaj znanja je, ni pa nevem koliko.
Nekaj podobnega šivanju oblek.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1470622

Strani: 1

1357 sporočil: 7.095
Naj traja, dokler traja. Nič ni narobe če "globaliziran" produkt prodaja na tretje trge. To nas nič ne košta, nasprotno direktno in indirektno priteka denar v proračun. Tako kot sem rekel, naj traja dokler traja.
lusp sporočil: 151
Saj pravim. Super da na forumu razmišljate tako da je tak posel enostaven. Sem vesel. Če misliš oz. če vi mislite da je to pač enostavno, nekaj kupiš+zapakiraš+opremiš z deklaracijo in prodaš na tujem, se ne bojim za prihodnost. Kar se Slovenije tiče bi bilo fantastično da bi bili ogromno takih "trgovcev". Samo speljan posel, "umazana"proizvodnja drugje, mi pa samo poberemo dobiček. Osnovno vprašanje pa je. Si že zaslužil kak evro na tak način? Oz. par sto tisoč evrov na tak način?

Strani: 1