Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-232300 sporočil: 2.042
[0329Softb]
> [FIN-326258]
> > [0329Softb]
> > > [FIN-389297]
> > > A ste končno začeli spremljati tudi Viranta? Ta izjava je za vas populizem?
> >
> > Ta izjava je VELIK populizem, če jo izreče Virant. Virant je potegnil na plan Boscarola in se obnašal kot njegov reklamni agent. V mojih očeh, je ravno tu izgubil vse točke, čeprav mi je ob najavi njegove kandidature zaigralo srčece.
> >
> > Na začetnih predstavljanjih (ne pred meseci, pred dvema tednoma!!) so ga bila polna usta Pipistrela. "Uspešno" firmo in "uspešnega" podjetnika je hvalil v vsakem drugem stavku, vendar je ta mega podjetniška zvezda na našo skupno žalost preko subvencij le še en velik porabnik našega denarja in zato je Virant populist.
>
> "pravite še en velik porabnik" ...ta veliki porabnik subvencij vrača te subvencije v obliki davkov in tako se nek normalen podjetniški svet vrti, predvidevam da pa je vaš svet še vedno raven in temelji na službi za nedoločen čas in pravici do doživljenske "rente". Poglejte v bonitete.si

Moj svet je, zraven moje družine, moje podjetje, ki plača mnogo, mnogo, mnogo, 100x mnogo in še mnogokrat mnogo več državi kot Boscarolov Pipistrel, kar sicer ni težko z ozirom, da je on NETO prejemnik.

Tule imaš tako 'avionsko' analizo kaj en vzoren "subvencionar" kot je Pipistrel da državi in kaj država od njega dobi.

forum.finance.si/?m=...le&replies
Se opravičujem. Hvala za poduk.

Sedaj razumem reklamo v medijih.