Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Jankovićeva veriga posojil in asignacij

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-10003 sporočil: 2.478
[Glavni forum] Tema: Jankovićeva veriga posojil in asignacij
[#1461159] 28.11.11 23:56 · odgovor na: čarli (#1461156)
Odgovori   +    45
[čarli]
> [s69t]
> > [aktion]
> > Jankovićevi volilci so navdušeni. Prav to hočejo in želijo!
>
> Točno teh 20-25% nepopravljivih idiotov bo na koncu skuhalo tudi krvavo državljansko vojno.
>
> (moja kristalna krogla se ne moti)

Itak, ti si v napovedih nezmotljiv kaneda:)
Mimogrede,kaj je zdaj z knjigo od M. Kunstlja? Ti kot največji poznavalec tematike preteklosti M.K.pred dvema mesecema,si kar utihnil,knjige pa od nikoder.

Ste pa levičarji res umetniki pri zavajanju javnosti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1461159

Strani: 1

čarli sporočil: 13.178
[Glavni forum] Tema: Jankovićeva veriga posojil in asignacij
[#1462683] 29.11.11 16:39 · odgovor na: anon-10003 (#1461159)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: čarli 29.11.2011 16:53
[0219Ju1]
> [čarli]
> > [s69t]
> > > [aktion]
> > > Jankovićevi volilci so navdušeni. Prav to hočejo in želijo!
> >
> > Točno teh 20-25% nepopravljivih idiotov bo na koncu skuhalo tudi krvavo državljansko vojno.
> >
> > (moja kristalna krogla se ne moti)
>
> Itak, ti si v napovedih nezmotljiv kaneda:)

Mimogrede,kaj je zdaj z knjigo od M. Kunstlja? Ti kot največji poznavalec tematike preteklosti M.K.pred dvema mesecema,si kar utihnil,knjige pa od nikoder.
Vidim, da te zanima. In odkje tebi da sem pred dvemi meseci kar utihnil. A si me redno bral da se upaš to trdit? In če bi spremljal bolj zadeve bi lahko vedel tole:
Knjigo Patriotske igre kjer boste izvedeli kako je obrambni minister Janez Janša brezsramno naročil umor v tujini in za to izkoristil “svet za nacionalno varnost” lahko še vedno naročite. Z vsemi prisluhi in svinjarijami, ki baje ne obstajajo. Prevzem je možen najprej na dan javne predstavitve 7.12. v kavarni K8 na Kavadarski v Ljubljani. Velja za vse naročnike in kupce. Ker me veže dogovor z odvetniki nekaj vpletenih v to zgodbo bo knjiga na voljo od 7.12. naprej. Kako naročiti knjigo še vedno piše v rubriki “o meni” na Mikstone special blogu. NPU je potihem poslal poročilo o pisalnem stroju na državno tožilstvo. O rezultatih pa nič? Čeprav je bil dogovor drugačen. Potem me pa prosim ignorirajte tudi, ko bo knjiga zunaj. Saj je vse zastaralo, kajne! Potem naj pa javnost sliši in vidi koga smo ustoličili.
mikstone.wordpress.c...le-zvezde/
Ste pa levičarji res umetniki pri zavajanju javnosti.
Khm, od kje tebi to da sem jaz levičar?:) A to ker pišem proti jajotu pomeni da sem pa levičar al kako?;) Lej narediva eno stavo. Če najdeš v mojem posotu, da sem kje hvalil opankarja, borata, u name it od levih komunistov ti dam za gajbo pira. Če ne najdeš daš ti. A si za to?

PS: Aja btw včasih sem podpiral jajota ker sem mislil, da je desničar (in ne levičar kot sem pomotoma prej napisal;)). Zdaj vem, da je on dejansko levičar oz komunjar. Sem imel to "čast", da sem videl na lastne oči;) Tako, da glej da ti nisi dejansko levičar ker levičarja podpiraš:)

Strani: 1