Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-175174 sporočil: 2.360
P.s. Tole bi se dalo zlahka razumeti kot nov pritisk na ECB, naj končno že razstreli jez in priredi poplavo evrov. Upam, da bodo ostali pametni in ga ne bodo.

P.s.s. Če sem dolžen deset tisočakov je to moj problem, če pa sem dolžen deset milijard je to problem bedaka, ki mi jih je posodil. Ali odpisi ali pa rop vseh, ki služimo denar v evrih.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1459735

Strani: 1

kzupanc sporočil: 10.519
[KondaU]
P.s. Tole bi se dalo zlahka razumeti kot nov pritisk na ECB, naj končno že razstreli jez in priredi poplavo evrov. Upam, da bodo ostali pametni in ga ne bodo.

P.s.s. Če sem dolžen deset tisočakov je to moj problem, če pa sem dolžen deset milijard je to problem bedaka, ki mi jih je posodil. Ali odpisi ali pa rop vseh, ki služimo denar v evrih.
Hja...Ne bom dal plusa, ker sem že pred leti domneval, da bo "rešitev" na koncu razvrednotenje denarja in s tem tudi dolgov. Ne vem, če je zdaj pravi čas za jamranje. Pred 3 leti bi bilo treba reči NE finančnim injekcijam v banke in podjetja - če smo res proti takemu načini prikrivanja krize in odlašanju pravega reševanja problemov. Nekateri so očitno kar verjeli, da bo krize konec s pumpanjem državnega denarja brez realnih obetov vrnitve. Trenutno mislim, da je edina zasilna rešitev poplava svežih evrov.
anon-167697 sporočil: 3.551
[KondaU]
P.s. Tole bi se dalo zlahka razumeti kot nov pritisk na ECB, naj končno že razstreli jez in priredi poplavo evrov. Upam, da bodo ostali pametni in ga ne bodo.

P.s.s. Če sem dolžen deset tisočakov je to moj problem, če pa sem dolžen deset milijard je to problem bedaka, ki mi jih je posodil. Ali odpisi ali pa rop vseh, ki služimo denar v evrih.
Vedno znova me zabavajo tisti ekonomisti, politiki (in seveda vseznalci forumaši tukaj), ki sredi orkana ponujajo rešitve "lepega vremena". Pač, slepci in cepci - do končnega propada.

Iz trenutne godlje nas rešijo le še nekonvencionalni prijemi - višji davki, skupne evroobveznice in seveda odločna akcija ECBja. Tisti, ki temu nasprotujejo, se izgleda še ne zavedajo, v kakšnem sranju smo. Še posebej v Sloveniji jih je nadpovprečno veliko - slepcev in cepcev namreč.

Strani: 1