Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zakaj Janez Janša še ni vpisan v ZK?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-5355 sporočil: 3.129
Sem član SDS, po tvoje "pristaš vodilnega pretendenta za mandatarja vlade in ekstremno nestrpen in netoleranten do drugače mislečih". Visokodonečega naslova "pristaš vodilnega pretendenta za mandatarja vlade in ekstremno nestrpen in netoleranten do drugače mislečih" si pa res ne zaslužim. Pokorna javljam, da dobiš minus, ker si rekel, da ga pričakuješ in tvoje kumrovške šole!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1456278

Strani: 1

anon-167098 sporočil: 1.099
Zadnja sprememba: anon-167098 25.11.2011 13:24
[XRESP]
Sem član SDS, po tvoje "pristaš vodilnega pretendenta za mandatarja vlade in ekstremno nestrpen in netoleranten do drugače mislečih". Visokodonečega naslova "pristaš vodilnega pretendenta za mandatarja vlade in ekstremno nestrpen in netoleranten do drugače mislečih" si pa res ne zaslužim. Pokorna javljam, da dobiš minus, ker si rekel, da ga pričakuješ in tvoje kumrovške šole!
urossab:In nestrpnost ti meriš v minusih? Le koliko si jih dal sam v zadnjih 5 minutah? Nestrpnež!!!V tej državi je vsakdo, ki se z levaki slučajno ne strinja takoj označen kot nestrpnež. Zdaj pa bom nestrpen: spelji se nekam. Saj veš kam.
RTM:bistrumen fantek, tale simnovec!
sam te pošljem še v 3pm, da boš lahko jokcal !

Da vas potolažim:sam sem politično neopredeljen v tej politični brozgi in se samo neskončno zabavam ob pisanju komentarjev.Povem samo svoje mnenje in ošvrknem tako JJ,ZJ,GV,BP...Zanimivi in pričakovani pa so vsekakor odzivi,kakršna so tudi vaši zgoraj citirani izbruhi.In nikogar nikamor ne pošiljam urossab in RTM!
XRESP,tebi pa hvala za iskren minus.
Fantje malce se pomirite,
pa lep in nasmejan dan še naprej.

Strani: 1