Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-124452 sporočil: 6.934
Zadnja sprememba: anon-124452 25.11.2011 09:59
[macon]
> [yuslocan]
>
> Glej Macan, o tem sva večkrat debatirala, pa se vedno znova zapletaš v konflikt. Zato ti bom še enkrat ponovil dobro znane besede:
>
> Če pišeš o drugih najprej in se spuščaš v osebnostne kvalifikacije, poglej najprej v sebe.
>
> Nekoga (mene) obmetavati z neumnim je najlažje, ker so to prazne besede.
>
> Za tebe pa imamo dokaze, ki držijo (JJ, kje mate dokaze, pokažite dokaze).
>
> 1. Prvi je ta da se oglašaš v forum Financ med službo, pa še službo imaš v javni upravi (tvoje besede v postih).
>
> To je zares pokvarjeno in bolano. Mi te plačujemo, ti pa med službo svinjaš po forumu.
>
> 2. Drugi je ta, da med službo surfaš tudi po različnih internetnih sex straneh in se oglašaš v sex forume z istim nickom, kot ga uporabljaš tukaj, torej "macon". (za enega informatika zelo neumno in samovšečno).
>
> 3. Glede Frankla pa gre samo za strah da mu slučajno zaradi mojih komentarjev ne uide položaj glavnega urednika Dela, in je odreagiral kot ogrožen človek, kar mu ne zamerim. V informacijo pa prilagam kronologijo tega dialoga s Franklom:

Glej, bolnik, ti bom spet odgovoril:

1. Ti očitno poznaš samo delo na normo, ko mora nekdo v delovnem času narediti toliko in toliko kosov nečesa. Ali pa referente, katerim stojijo pred šalterjem stranke, ki dlje čakajo, če referenta ni za šalterjem. Meni recimo petnajst minut teče obdelava ali test in takrat lahko prebiram ta forum ali pijem kavo. Mainframe takrat dela.
Vsak, ki krade kaj, ima vedno opravičilo. (včasih ti mainframe dela po cel dan, glede na število postov). Med čakanjem bi lahko delal tudi kaj drugega koristnega za državo (javno upravo). Pri privatniku tega ne bi upal.
2. Najbrž res boli, če si tako neumen, kot si ti. + blokirane imamo facebooke, strani za nalagat fotke, družabna omrežja ipd. Forum financ je po moje skoraj edini forum, ki ga lahko sploh pogledam. Pa pošte kot je gmail.
Za IT delavca reči da ima blokirane FB in sex strani je zelo, zelo neumno in bolano, saj si ti tisti ki blokira, ali deblokira, ali celo ima WiFi ključek s sabo. Lari fari macon za naivneže.
3. Tvoji komentarji Franklu ne ogrožajo ničesar, samo beden se nam zdiš.
Komentarje lahko preberejo vsi uporabniki foruma v prejšnjem postu.
Res si sirota pa še do konca pokvarjen.
Kdo je zdaj sirota, macon? Kdo je pokvarjen?

Po moje ti. Kradeš čas v javni upravi, ko te mi plačujemo, pa še surfaš po sex straneh. Da ne pišem o tvojih nenavadnih spolnih preferencah, ki se jih lahko vidi na sex straneh.