Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-124452 sporočil: 6.934
Zadnja sprememba: anon-124452 25.11.2011 09:35
[macon]
> [0731KeLcX]
> > [macon]
> > > [yuslocan]
> > > Prepričljivo najboljši Borut Pahor.
> > >
> > > Edini politik po izobrazbi in diplomatskem obnašanju.
> > >
> > > Vse drugo:
> > >
> > > KLUMP
> >
> > A to, da si tako neumen, kaj boli? Ne vem, samo vprašam.
>
> Vsak ima svoj pogled in stališče, kar je edino pravilno. Da uporabim tvojo besedo (neumen) to verjetno misliš sam zase?

Mislim, da so njegova stališča izprijena in da jih nikdar ni bil sposoben razumno zagovarjati. Z največjo lahkoto mu jih trgamo na kosce, vendar ga vse klofute, ki jih je dobil na tem forumu, ne ustavijo. To kaže, da piše kar piše, ker je bodisi:
-neumen (ali nor)
-plačan

V eni točki je nad njim popizdil tudi Frankl (česar ni naredil še pri nikomur pa pišemo res vse mogoče) in ga sploh ne povsem vljudno zaprosil, naj se spelje s foruma.

Ti si pa bolj nov, a ne?
Glej Macan, o tem sva večkrat debatirala, pa se vedno znova zapletaš v konflikt. Zato ti bom še enkrat ponovil dobro znane besede:

Če pišeš o drugih najprej in se spuščaš v osebnostne kvalifikacije, poglej najprej v sebe.

Nekoga (mene) obmetavati z neumnim je najlažje, ker so to prazne besede.

Za tebe pa imamo dokaze, ki držijo (JJ, kje mate dokaze, pokažite dokaze).

1. Prvi je ta da se oglašaš v forum Financ med službo, pa še službo imaš v javni upravi (tvoje besede v postih).

To je zares pokvarjeno in bolano. Mi te plačujemo, ti pa med službo svinjaš po forumu.

2. Drugi je ta, da med službo surfaš tudi po različnih internetnih sex straneh in se oglašaš v sex forume z istim nickom, kot ga uporabljaš tukaj, torej "macon". (za enega informatika zelo neumno in samovšečno).

3. Glede Frankla pa gre samo za strah da mu slučajno zaradi mojih komentarjev ne uide položaj glavnega urednika Dela, in je odreagiral kot ogrožen človek, kar mu ne zamerim. V informacijo pa prilagam kronologijo tega dialoga s Franklom:

forum.finance.si/ind...704&single
forum.finance.si/ind...358&single
forum.finance.si/ind...629&single
forum.finance.si/ind...358&single
forum.finance.si/ind...825&single
forum.finance.si/ind...812&single
forum.finance.si/ind...616&single