Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-120717 sporočil: 1.317
Zadnja sprememba: anon-120717 25.11.2011 09:13
[sopranos]
Sem gledal soočenje. Daleč najslabši je bil Jankovič. bil je agresiven, nestrpen, prepirljiv. Stalno je delal grimase. Tudi žena se je izkazala kot nekdo, ki mu je takšno pehanje za denarjem in mojo zelo pomembno.

Virant se je dobro držal. Od vseh kandidatov je bil najbolj konkreten, z najbolj izdelanim programom.

Zelo umirjen se je izkazal Janša. Priznal je celo nekaj svojih napak. Ob Urški se je kar malo raznežil Presenetil je s tem, da se je nekajkrat celo pošalil.

Pahor je spet zganjal malo teatra. Bolje sicer kot Jankovič, a če potegnem črto, precej neiskreno in zaigrano. Vidi se, da ne obvlada situacije. Tudi odnos z ženo je bil precej neiskren.
no ja...

mene predvsem vedno znova razocara nastop janse. pustimo za trenutek ostale.

jst bi priporocal jansi, da se sam udelezi teh seminarjev komuniciranja, ki ga prirejajo v sds, da bi sam postal "guru komuniciranja." za moje pojme je absolutno prevec umirjen, pasiven, premalo direkten in napadalen. vse skupaj meji ze na neko plasnost in strah.

namesto, da bi artikulirano in direktno zelo jasno izpostavil neumnosti drugih ter predstavil svoja stalisca, vedno znova zelo pasivno in zaspano odreagira na kakrsnekoli napade. tudi direktno pri samem zagovarjanju in predstavljanju svojih stalisc se mi tip kr nekoliko smili. ne vidim in ne cutim energije, strasti, impulzivnosti, odlocnosti,... nicesar.

da to dosezes ni potrebno, da si tak pajac kot je pahor.

vmes med odmorom je bila reklama od sds, ki je je lepo demonstrirala to melanholicnost - tisti ubogi sestavek o pametnih resitvah pove tako, kot bi ga nekdo zbudil sredi noci.

mi je zal, da morm to rect ampak bi se jansa lahko marsikaj naucil od pahorja. pa sploh ne, da bi mi pahorjevo nastopanje kot celota bilo usec, ampak jansevo je se toliko slabse.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1455645

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.405
[tripson]
> [sopranos]
> Sem gledal soočenje. Daleč najslabši je bil Jankovič. bil je agresiven, nestrpen, prepirljiv. Stalno je delal grimase. Tudi žena se je izkazala kot nekdo, ki mu je takšno pehanje za denarjem in mojo zelo pomembno.
>
> Virant se je dobro držal. Od vseh kandidatov je bil najbolj konkreten, z najbolj izdelanim programom.
>
> Zelo umirjen se je izkazal Janša. Priznal je celo nekaj svojih napak. Ob Urški se je kar malo raznežil Presenetil je s tem, da se je nekajkrat celo pošalil.
>
> Pahor je spet zganjal malo teatra. Bolje sicer kot Jankovič, a če potegnem črto, precej neiskreno in zaigrano. Vidi se, da ne obvlada situacije. Tudi odnos z ženo je bil precej neiskren.

no ja...

mene predvsem vedno znova razocara nastop janse. pustimo za trenutek ostale.

jst bi priporocal jansi, da se sam udelezi teh seminarjev komuniciranja, ki ga prirejajo v sds, da bi sam postal "guru komuniciranja." za moje pojme je absolutno prevec umirjen, pasiven, premalo direkten in napadalen. vse skupaj meji ze na neko plasnost in strah.

namesto, da bi artikulirano in direktno zelo jasno izpostavil neumnosti drugih ter predstavil svoja stalisca, vedno znova zelo pasivno in zaspano odreagira na kakrsnekoli napade. tudi direktno pri samem zagovarjanju in predstavljanju svojih stalisc se mi tip kr nekoliko smili. ne vidim in ne cutim energije, strasti, impulzivnosti, odlocnosti,... nicesar.

da to dosezes ni potrebno, da si tak pajac kot je pahor.

vmes med odmorom je bila reklama od sds, ki je je lepo demonstrirala to melanholicnost - tisti ubogi sestavek o pametnih resitvah pove tako, kot bi ga nekdo zbudil sredi noci.

mi je zal, da morm to rect ampak bi se jansa lahko marsikaj naucil od pahorja. pa sploh ne, da bi mi pahorjevo nastopanje kot celota bilo usec, ampak jansevo je se toliko slabse.
Če bi vsi štirje včeraj prvič nastopali in jih javnost še ne bi poznala, potem bi se s tabo strinjal.

Toda zadeve je potrebno postaviti v kontekst. Velik del slovenskih medijev (levo usmerjenih) - Dnevnik, Delo, Večer, Mladina, delno tudi POP TV in RTV SLO ter številni javnomnenjski voditelji, ki so blizu levice (Miheljak, Hribarjeva, Semolič, Štrukelj, Žerdin, Uhan, Kovač, Repovž, Markeš itd.) Janšo že 20 let slikajo kot nekakšno poosebljenje hudiča. Kot človeka, ki je odgovoren za vse slabo v državi. Nekakšnega novodobnega Hitlerja.

Ravno zato je bil Janšev nastop dober. Pokazal je, da je pripravljen priznati napake, da ima toplo človeško plat, da je oče, mož itd. Da ni napadalen in da je sposoben sprejemati kompromise.

Pahor se je izkazal kot najbolj nesposoben predsednik vlade v zgodovini Slovenije. Za razliko od Janše, NI pripravljen priznati napake (Križanič, AUKN, Dimic, Kresal, Golobič, Erjavec itd.). Pogovor s sindikati je tudi pokazal, da ni človek, ki bi iskal kompromis, ampak je stvari vodil enostransko. Tako da če imajo ljudje malo več spomina kot zlata ribica, potem bi se jim njegov nastop moral zdeti popolno sprenevedanje in laganje.

Za Jankoviča se je pokazalo, da je prepirljiv in da ni človek dialoga ter da laže, da se kar kadi. Skupaj z ženo sta pokazala, da sta pogoltna na denar in oblast.

Virant je bil soliden. A pokazalo se je, da ni material za predsednika vlade. Bi pa bil odličen koalicijski partner, ki bi pomagal urediti javno upravo, sodstvo ter znižati davke ter odpraviti številne administrativne ovire. Ker je meni osebno to zelo pomembno, sem njegov nastop ocenil kot boljši kot Jankovičev ali Pahorjev.

Strani: 1