Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Merkel: Evro obveznice povsem napačen signal

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-124411 sporočil: 1.480
[Glavni forum] Tema: Merkel: Evro obveznice povsem napačen signal
[#1455184] 24.11.11 21:46 · odgovor na: premza (#1454984)
Odgovori   +    3
[premza]
> [Maj]
> Nemci bi od Evra radi imeli le koristi(večji trg), slabosti kot so skupne obveznice pa ne bi delili.

In kaj bi ti Maj rad? Poplavo poceni denarja, s katerim bi slovenske družine z 200 evri mesečnih prihrankov na 40 letni kredit z garancijo babice in dedka, pokupile tvoje nasedle bajturine po 3000EUR/m2.

Keynesianci vseh dežel yebite se.
Friedmanci vseh dežel, yebite se. Vaš model neoliberalnega, lopovskega in izkoriščevalskega kapitalizma crkuje, zato pa je treba začeti s treniranjem skrajnih desničarjev (policija ni več ziher, press)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1455184

Strani: 1

anon-125191 sporočil: 3.718
Cilj teh euro bondov bi bil do samega konca zapufati vsak atom Europe in potem jokati kako je to mogoče , da smo kjer smo...

Euro bondi po moje niso nobena rešitev, so samo prestavljanje rešitve oz. kupovanje časa...

Njen namen pa je nekako takle:

"Zapufan sem do grla, daj ti sosed, ki imaš še malo lufta... vzami še ti malo kredita za mene... pa daj še svoji ženi reči naj še ona vzame kredit... Aja kaj pa tisti tvoj stric iz Nemčije? Pride letos kaj na obisk? Bi lahko še on prinesel kak fičnik? Menda lahko dobi cenejši kredit od nas.. daj še njega pobaraj malo, a boš? "...

In kje v tem vidijo rešitev EU krize ?

Strani: 1