Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-42818 sporočil: 284
Za trenutno situacijo je kriva nesposobna uprava in lastnik Peter Tevž.Obsojanje bank ni na mestu ,kajti banke in država so Papirnici odobrila veliko sredstev,vendar nobene kontrole ni bilo za kaj se je denar porabil.Potrebno je pogledati na začetek in vprašati kako je Tevž kupil RP in kako ravnal v nadaljevanju.Leta 2005 sem napisal kaj se dogaja v tovarni in sedaj se je to tudi uresničilo.Pisal sem na vse naslove vendar namesto da bi reagirali so se odločili Tevž,ocvirk in pezdirc da me tožijo zaradi blatenja vodstva ker sem napisal,da je potrebno narediti program sanacije podjetja,ki naj bi vseboval:1.Vzroke zmanjšanja obsega proizvodnje-nepravočasno reagiranje
2.Izdelati razvojne načrte po posameznih programskih področjih
3.Pregledati tržni in konkurenčni položaj in opredeliti dolgoročne cilje
4.Izdelati poslovno vizijo podjetja kot celote
5.Zaposliti sposibnega direktorja financ in direktorja trženja
6.Na področju vrednostnih papirjev bi morali najti strateškega partnerja v zelo kratkem času in o možnosti kapitalskih povezavah
7.Sanaciski program naj bi obsegal itd.
Vse so zavrnili in vložili tožbo proti meni in začeli pravo gonjo z vsemi najbolj podlimi sredstvi z pomočjo odvetniške hiše Čeferin in porabili mnogo sredstev samo da bi me ustavili z zastraševanjem in mi likvidirali mene in celotno družino.Tako so delali tudi z drugimi,ki so imeli drugačno mnenje in to z pomočjo države zadnje čase posebno z strani Pahorja in Križaniča.Zato sta onadva najbolj odgovorna da najdeta rešitev če sta se že prej vmeševala.Kompletno gradivo pa bom oddal ustreznim ustanovam.