Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša: Treba bo varčevati na vsakem koraku

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-105466 sporočil: 7.339
[zajko]
> [bricktop]
> > [zajko]
> > > [bricktop]
> > > > [zajko]
> > > > > [bricktop]
> > > > > > [zajko]
> > > > > > > [bricktop]
> > > > > > > > [naturas]
> > > > > > > > Janša, saj si že imel to priložnost, zakaj pa jih nisi zmanjšal takrat ko si bil na vladi. Sam jezik te je.
> > > > > > >
> > > > > > > Ker je država v času njegove vlade prosperirala.
> > > > > >
> > > > > > ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????
> > > > > >
> > > > > > Kdo je prosperiral?
> > > > > >
> > > > > > A poznaš tisto slavno pripovedko, o 7 debelih kravah, ki so bile požrte od 7 suhih?
> > > > >
> > > > > A poznaš ti pregovor da Kilavom kurcu svaka dlaka smeta?
> > > >
> > > > No, no nisem ti jaz kriv, če ti pubične dlake glavico preraščajo.
> > >
> > > Zmanjkalo brezveznih bibličnih izgovorov? Volitve do Svetih treh kraljev, izhod iz krizo do Božiča in Leta suhih krav.
> > > Saj se mi je zdelo da ste v Vrhovnem štabu prešaltali na hardcore katolicizem...
> >
> > Nije žvaka za seljaka, kot računalnik ni za tebe.
> >
> > Čustvena reakcija? Priznaj zaljubljen si, v svojega pastirja.
>
> Razočaral si. Lahko bi omenil hostijo namesto žvake. Na primer: "Ni Jagnje Božje za vsakogar," ali kaj podobno bibličnega.
> Boš natreniral, samo da te Lukšit še ene parkrat pošlje špijonirat na mašo, hehehe...
>
> PS: V zadnjem stavku si narobe postavil vejico. To mora da je ljubav... LOL!

:-) Duhovite ovce me vedno nasmejijo. Vsakič isto, beee, beee samo, da je pastir "naš" tudi če nas čez prepad pelje.
Od katolicizma do agrarnih prispodob, tele "urbani" rdeči vojački so prav zabavni.

"Može on iz sela, al selo iz njega nikada." hehehehehehehehe

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1404468

Strani: 1

anon-228757 sporočil: 2.790
[bricktop]
> [zajko]
> > [bricktop]
> > > [zajko]
> > > > [bricktop]
> > > > > [zajko]
> > > > > > [bricktop]
> > > > > > > [zajko]
> > > > > > > > [bricktop]
> > > > > > > > > [naturas]
> > > > > > > > > Janša, saj si že imel to priložnost, zakaj pa jih nisi zmanjšal takrat ko si bil na vladi. Sam jezik te je.
> > > > > > > >
> > > > > > > > Ker je država v času njegove vlade prosperirala.
> > > > > > >
> > > > > > > ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????
> > > > > > >
> > > > > > > Kdo je prosperiral?
> > > > > > >
> > > > > > > A poznaš tisto slavno pripovedko, o 7 debelih kravah, ki so bile požrte od 7 suhih?
> > > > > >
> > > > > > A poznaš ti pregovor da Kilavom kurcu svaka dlaka smeta?
> > > > >
> > > > > No, no nisem ti jaz kriv, če ti pubične dlake glavico preraščajo.
> > > >
> > > > Zmanjkalo brezveznih bibličnih izgovorov? Volitve do Svetih treh kraljev, izhod iz krizo do Božiča in Leta suhih krav.
> > > > Saj se mi je zdelo da ste v Vrhovnem štabu prešaltali na hardcore katolicizem...
> > >
> > > Nije žvaka za seljaka, kot računalnik ni za tebe.
> > >
> > > Čustvena reakcija? Priznaj zaljubljen si, v svojega pastirja.
> >
> > Razočaral si. Lahko bi omenil hostijo namesto žvake. Na primer: "Ni Jagnje Božje za vsakogar," ali kaj podobno bibličnega.
> > Boš natreniral, samo da te Lukšit še ene parkrat pošlje špijonirat na mašo, hehehe...
> >
> > PS: V zadnjem stavku si narobe postavil vejico. To mora da je ljubav... LOL!
>
> :-) Duhovite ovce me vedno nasmejijo. Vsakič isto, beee, beee samo, da je pastir "naš" tudi če nas čez prepad pelje.

Od katolicizma do agrarnih prispodob, tele "urbani" rdeči vojački so prav zabavni.

"Može on iz sela, al selo iz njega nikada." hehehehehehehehe
Rdeča je sicer lepa barva, samo ni moja.

Ko o kome, kurva o poštenju, seljak o selendri.

Strani: 1