Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-36971 sporočil: 8.543
[Moneta]
> [mocah1]
> >"Z bodočim predsednikom vlade sem hodil v šolo do četrtega razreda, pred njegovo selitvijo k >staršem v Slovenijo. Oboževal je žogo, tako da smo na igrišču vztrajali do mraka. Bil je >običajen fant, tako kot vsi mi, in tedaj nihče ni niti slutil, do kje bo prišel,
>
> Pa tako lepo sliko zraven? Hmm na ta članek in to sliko ima zagotovlejn glas vsake babice
>
> "Z bodočim predsednikom vlade"???? je bil narejen članek v vasici Murgle?

Točno to, vsak minimalno rezgledan človek vidi tukaj da gre za "srbska posla". In v mojih očeh ni to pozitivno za Jankovića. Pri neodločenih volilcih. Pri odločenih pa, seveda, zgolj utrjujeo svojo odločitev.
Mocah1, priznam, imaš prav. Bil sem v zmoti. To se sedaj ponatiskuje po vseh gnojnih bulah slovenskega novinarstva: www.zurnal24.si/mlad...nek-138060

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1402452

Strani: 1

anon-200682 sporočil: 2.095
Hmm me mika da bi naredil projekt "splet sramote", kjer bi dal na speltno stran vse vključno s pisuni aka novinarji, da ovekovečim(o) njihovo navijanje za mafijo. Da ne bo pozabljeno.
anon-36971 sporočil: 8.543
[Moneta]
> [Moneta]
> > [mocah1]
> > >"Z bodočim predsednikom vlade sem hodil v šolo do četrtega razreda, pred njegovo selitvijo k >staršem v Slovenijo. Oboževal je žogo, tako da smo na igrišču vztrajali do mraka. Bil je >običajen fant, tako kot vsi mi, in tedaj nihče ni niti slutil, do kje bo prišel,
> >
> > Pa tako lepo sliko zraven? Hmm na ta članek in to sliko ima zagotovlejn glas vsake babice
> >
> > "Z bodočim predsednikom vlade"???? je bil narejen članek v vasici Murgle?
>
> Točno to, vsak minimalno rezgledan človek vidi tukaj da gre za "srbska posla". In v mojih očeh ni to pozitivno za Jankovića. Pri neodločenih volilcih. Pri odločenih pa, seveda, zgolj utrjujeo svojo odločitev.

Mocah1, priznam, imaš prav. Bil sem v zmoti. To se sedaj ponatiskuje po vseh gnojnih bulah slovenskega novinarstva: www.zurnal24.si/mlad...nek-138060
reporter.si/slovenij...isoka/6669

Strani: 1