Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-200682 sporočil: 2.095
[Glavni forum] Tema: Zoran Janković je v rodni vasi lepo zapisan
[#1402269] 17.10.11 13:48 · odgovor na: chef (#1402248)
Odgovori   +    15
[chef]
Želel sem ti povedat, da je prispevek pobran iz drugega vira, to je pač srbski Alo! Skratka neke obtožbe o prejemanju denarja za pisanje o Jankoviču in podobne nebuloze lahko zadržiš zase. Če ti Janković ni všeč, pojdi in mu to povej, oziroma to pokaži 4.12. Vse ostalo je izguba časa, predvsem seveda tvojega.

Prispevek o Pavijankotu pred-volitvami ali o katerem koli drugem kandidatu, na temo kako je kot otrok cuzal in se špilal fuzbal je najmanj neukusno. Kaj časopis, kot so Finance in njeni bralci od tega? Boli mene qura za politike in kaj si meščani vasi iz kjer koli mislijo o njih. Če hočem brati sranje kupim Jano, Obraze ali pa kateri izmed drugih bedastih cajtngov.

Ajde admin naj grejo vaši nopvinarji narediti kakšno reportažo o delavcih v Stožicah in kako so oni tudi lepe plave drese dobili za časa gradnje.

Delate politično kampanijo za kandidata, ki je moralno sporen in še to samo za enega. Drugič raje objavite kakšno svojo reportažo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1402269

Strani: 1

chef sporočil: 2.986
Jao, pred tedni in meseci so bile Finance=Janša, zdaj so Finance=Zoki, kaj bo jutri? :) Pomoje bi bilo za nekatere bolje, da čustva pustite nekje zunaj oz. jih prihranite za kakšne druge osebe (ženo, ljubico...)
foore sporočil: 12.753
Zadnja sprememba: foore 17.10.2011 13:58
[mocah1]
> [chef]
> Želel sem ti povedat, da je prispevek pobran iz drugega vira, to je pač srbski Alo! Skratka neke obtožbe o prejemanju denarja za pisanje o Jankoviču in podobne nebuloze lahko zadržiš zase. Če ti Janković ni všeč, pojdi in mu to povej, oziroma to pokaži 4.12. Vse ostalo je izguba časa, predvsem seveda tvojega.


Prispevek o Pavijankotu pred-volitvami ali o katerem koli drugem kandidatu, na temo kako je kot otrok cuzal in se špilal fuzbal je najmanj neukusno. Kaj časopis, kot so Finance in njeni bralci od tega? Boli mene qura za politike in kaj si meščani vasi iz kjer koli mislijo o njih. Če hočem brati sranje kupim Jano, Obraze ali pa kateri izmed drugih bedastih cajtngov.

Ajde admin naj grejo vaši nopvinarji narediti kakšno reportažo o delavcih v Stožicah in kako so oni tudi lepe plave drese dobili za časa gradnje.

Delate politično kampanijo za kandidata, ki je moralno sporen in še to samo za enega. Drugič raje objavite kakšno svojo reportažo.>
Pojdite raje vprašat v Stožice in v Primorje, kateri podizvajalci niso dobili od Primorja za Stožice plačanega svojega dela.. To Janković sigurno ve, pa samo obljubljajo...

Od januarja še niso dobili plačila...no finance vprašajte in se pozanimajte.....ali ne bi bilo bolje, da bi s tem pomagali družinam delavcem teh podizvajalcev, kot da mlatite prazno slamo........
anon-36971 sporočil: 8.543
[mocah1]
Delate politično kampanijo za kandidata, ki je moralno sporen in še to samo za enega. Drugič raje objavite kakšno svojo reportažo.
Se ti zdi, da je tole POZITIVNA propaganda za Jankovića?

Strani: 1