Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

chef sporočil: 2.986
Želel sem ti povedat, da je prispevek pobran iz drugega vira, to je pač srbski Alo! Skratka neke obtožbe o prejemanju denarja za pisanje o Jankoviču in podobne nebuloze lahko zadržiš zase. Če ti Janković ni všeč, pojdi in mu to povej, oziroma to pokaži 4.12. Vse ostalo je izguba časa, predvsem seveda tvojega.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1402248

Strani: 1

anon-200682 sporočil: 2.095
[Glavni forum] Tema: Zoran Janković je v rodni vasi lepo zapisan
[#1402269] 17.10.11 13:48 · odgovor na: chef (#1402248)
Odgovori   +    15
[chef]
Želel sem ti povedat, da je prispevek pobran iz drugega vira, to je pač srbski Alo! Skratka neke obtožbe o prejemanju denarja za pisanje o Jankoviču in podobne nebuloze lahko zadržiš zase. Če ti Janković ni všeč, pojdi in mu to povej, oziroma to pokaži 4.12. Vse ostalo je izguba časa, predvsem seveda tvojega.

Prispevek o Pavijankotu pred-volitvami ali o katerem koli drugem kandidatu, na temo kako je kot otrok cuzal in se špilal fuzbal je najmanj neukusno. Kaj časopis, kot so Finance in njeni bralci od tega? Boli mene qura za politike in kaj si meščani vasi iz kjer koli mislijo o njih. Če hočem brati sranje kupim Jano, Obraze ali pa kateri izmed drugih bedastih cajtngov.

Ajde admin naj grejo vaši nopvinarji narediti kakšno reportažo o delavcih v Stožicah in kako so oni tudi lepe plave drese dobili za časa gradnje.

Delate politično kampanijo za kandidata, ki je moralno sporen in še to samo za enega. Drugič raje objavite kakšno svojo reportažo.

Strani: 1