Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Telekom Slovenije vse bolj reden gost sodišč

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-76887 sporočil: 18.121

shaman je napisal(a):

O tehnologiji, ki omogoča naprednejše in produktivnejše delo v pisarnah in moderne prijeme , delo od doma in s terena, kot bi bil v pisarni, in dostavi maila na mobilne enote in podobno, pa ne bi govoril.

Rekel bi edino, da v SLoveniji te zadeve pravilno implementirane uproablja majhen procent poslovnega sveta. V razvitih državah je pa tega veliko več. Zato se mi smilijo managerji, ki zamahnejo z roko in rečejo - a kaj kurac delajo filozofijo iz teh zadev, saj hočem le prejeti klic in poklicati in le prejeti mail in ga poslati. Eto takle mamao!


Ajde Shaman, majke mi - katere so po tvojem napredne tehnologije za produktivnejše delo v pisarnah, ki temeljijo na jebeni telefoniji?
Ajde, života mi - povej mi, kaj nimam, da se ti smilim, ker uporabljamo samo navaden VPN od totega Ciskota al kak se že kliče? Pa mejle lohk berem na Nokiji al pa na EjčPi, kjer lahko pregledam tudi vse poslovanje kjerkoli že sem (čeprav mi tisti mali ekrančeki grejo na žifce in se raje konektam z noutbukom)?
Kaj za božjo bi mi še rad prodal, čeprav me že sedaj lahko tajnica preveže kamorhoče?

Ajde, kakšna je tota nova paradigma, brez katere bom propadel jaz, pa bogami tudi Lek in Krka?