Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Telekom Slovenije vse bolj reden gost sodišč

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-94581 sporočil: 1.391
Malo te je zaneslo. NIč ni brezplačno vprašanje je kam se to skrije. Vsekakor pa uporabnik storitev naredi črto in ugotovi skupni strošek in pričakovano kvaliteto.

Majhnim uporabnikom - plačnikom se običajno ne splača ukvarjati z izbiro, ker razlika ne opravičuje vložka.

Na koncu se lahko zgodi, da se veliki uporabniki -plačniki zberejo pri enem operaterju. Majhni ostanejo pri recimo nacionalnem, ki dinozaverske težave zdravi preko državnih stricev.

Tisto kar bo uničilo dinozavra je ne vključitev v sistem EU operaterja z vsemi posledicami organiziranja. Ex yu ali ex vzodni blok operater z metodami 60tih ne bo nikoli dosegel medoperaterskih cen EU in tudi ne njihovih cen investicij.

Vodafone ima pozicijo za prevzem velikih uporabnikov. Rabili so kar nekaj let, da so ugotovili, da je potrebno spoditi gnila jajca in postaviti svoje vodstvo. Po tem dejanju zanimivo ni več medijske promocije velikih managerjev. Prepričan sem, da zelo malo ljudi ve za imena z vrha Simobila, kar pa ne velja za dinozavra.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 139082

Strani: 1

anon-76887 sporočil: 18.121

enanula je napisal(a):
Malo te je zaneslo. NIč ni brezplačno vprašanje je kam se to skrije. Vsekakor pa uporabnik storitev naredi črto in ugotovi skupni strošek in pričakovano kvaliteto.


Nič me ni zaneslo, je pa res, da nisem napisal dovolj natančno.
Kot so mi povedali na celjskem sejmu, boš pri T-2 dobil aparat brezplačno, zastonj bodo pogovori  v omrežju T-2 (stacionarnem in mobilnem), naročnina pa bo tudi minimalna.
Ni mi sicer jasno, kako bodo to dosegli brez vezave in na kakšen način bodo terjali neplačnike, ampak verjetno so preigrali vse scenarije.

Strani: 1